• −25%
Termo marškiniai Liod Luavik
Termo marškiniai Liod Luavik
Termo marškiniai Liod Luavik
Termo marškiniai Liod Luavik
Termo marškiniai Liod Luavik
Termo marškiniai Liod Luavik
Klauskite
close

Klauskite

 

Termo marškiniai Liod Luavik

TTermo marškiniai Liod Luavik
Prekė yra
45,00 € 60,00 € -25%
Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

 

 Termo marškiniai LIOD „LUAVIK“-   labai šiltI termo marškiniai su apvalia apykakle,  ilgom rankovėm.

 Sudėtis : 100% Polypropylenas (PP-FCS)

Paskirtis: Šis modelis labai universalus ir pirmiausia jis skirtas  medžiotojams  ir žvejams, sportininkams, slidininkams, buriuotojams,  o taip pat  ir turistams, alpinistams, speleologams, kalnų  gelbėtojams, žmonėms dalyvaujantiems įvairiose ekspedicijose ir visiems kitiems, kurių veikla susijusi su  ekstremaliomis oro sąlygomis. Todėl jis buvo labai ilgai testuojamas laikantis pačių aukščiausių reikalavimų. Šiuos termo rūbus galima vilkėti kartu su atitinkamais viršutiniais rūbais nuo +20°C iki - 60°C (labai plati amplitudė 80°C !!! ). Vasara šį rūbą galima vilkėti kaip lengvą džemperį. Funkcionalinis  1-o/2-jų sluoksnių rūbas.

 Savybės:  Maksimali  šilumos izoliacija (šiltesni už vilną ), maksimalus drėgmės „išstūmimas“ ( ! ), maksimalus lengvumas (lengvesni už vandenį), labai bakteriostatiški, „neužlaiko“ nemalonaus kvapo, nesukelia  alergijos, „atstumia“  įvairias dėmes, universalumas, higieniškumas, lengvumas, ilgaamžiškumas, paprasta priežiūra, galimas  daugkartinis skalbimas  karštu vandeniu automatine
 skalbimo mašina naudojant įvairias  skalbimo priemonėmis (patartina  iki 60°C ), nepraranda savo formos ir linijų. Patikimumas - GARANTIJA 5 METAI.

 Aprašymas : Tai vieni  iš geriausių šiai dienai termo rūbų , kurie skirti   vilkėti esant   šaltam ir labai šaltam orui. Jų tinkamumas buvo tikrinamas Arktikoje,  Antarktidoje, Himalajų ir Andų kalnuose, net  regatoje  aplink pasaulį. Patikimi ir praktiški, universalūs , puikiai atliekantys savo paskirtį termo rūbai, kurie pasiūti iš specialios medžiagos. Naudojamos technologijos: Polypropylene FCS, Liodtex-145

 Dydžiai : XL,XXL

 Spalvos:   ŽALSVA

 PASTABA: formuodami užsakymą norimos prekės modelį prašome nurodyti pastabose arbe el.pastu info@spiningavimas.lt.

Modelių deramumas:  labai gerai dera su šiltomis  kelnėmis „ Gripp-H“ arba ,,Tamu".

 

Visame pasaulyje garsios  italų firmos „LIOD“ termo rūbai pagaminti  iš unikalių polipropileno medžiagų,  daugumos  ekspertų įvardijami  idealiais, todėl  juos rekomenduoja žvejams ir medžiotojams. Žvejai  ar  medžiotojai  nutare išsirinkti  šiltus rūbus, reklaminiuose   leidiniuose randa tokias rūbų  charakteristikas: „šiltesni  už  vilną,  lengvesni už vandenį, geriausiai  išstumia  vandenį, higieniški, labai patikimi, ypač universalūs....nuo + 40° C iki  -40° C .....“ ir t.t . Suprantama, kad visa  tai  perskaičius susimąstai, ar  viskas  čia  yra teisybė ar  reklaminis triukas. Visi pardavėjai tikina ir garantuoja, kad jų termo  rūbai  yra patys geriausi.  Bet išsiaiškinkime visa
tai  patys.  Kad  mūsų   tyrimas   būtų   objektyvus,  naudokimės  tik  neginčijamais skaičiais ir faktais. Iš dažno  gamintojo tenka girdėti,kad  jo  siuvami termo  rūbai patys  lengviausi. Bet gal  tie termo rūbai yra lengvi todėl, kad labai sumažinamas medžiagos tankis ir audinys tampa labai plonas?   Atsiverčiame bet kurį žinyną ir žiūrime  „lyginamąjį  svorį“.   Taigi, polipropileno lyginamasis svoris0,91 (lengvesnis už vandenį), poliamido  – 1,14, akrilo – 1,17, poliesterio–  1,38,   vilnos    –   1,32-1,52, avies   vilnos-1,52,   medvilnės-1,54. Kaip  ir viskas  aišku.

„Nenuginčijamas lyderis“ – polipropilenas!

1. Termo rūbai "LIOD" iš polipropileno - lengvesni nei analogai iš kitų medžiagų (lengvesni už vandenį, neskęsta, lyginamasis svoris 0,91).

 2. Ypač šilti (šiltesni  už vilną ar net už Polartec-ą,  šilumos laidumas 0,117W/mk). Polipropilenas apie 17 % geriau išsaugo šilumą už poliesterį ir beveik 1,5 karto geriau negu poliamidai. Vasarą su jais nėra karšta (nėra  garinimo efekto).

3. Išskirtinai puikiai „išstumia drėgmę“ (šis audinys  drėgmės nesugeria, neišbrinksta, kai reikia – drėgmę garina, kai reikia – išsaugo šilumą).  Standartinis poliamidas drėgmę vidutiniškai sugeria 4,5 %, poliesteris – 0,35 %, o polipropileno rodiklis kone lygus 0 %.

4. Higieniški, lengvai valosi,  nesukelia alergijos  (ši medžiaga naudojama  gaminant įklotus kūdikiams, medicinoje ir pan.), paprastai prižiūrimas (galimas daugkartinis  skalbimas, po skalbimo  rūbas nesideformuoja, yra atsparus dėmėm).

5. Pasižymi  labai geromis bakteriostatinėmis savybėmis, nesukuria sąlygų bakterijoms daugintis, atsparus pelėsiams ir „grybeliui“, nesugeria nemalonių kvapų.

6. Labai stiprus,  nenusidėvintis ir ilgaamžiškas audinys, atsparus „rutuliukų“  susidarymui, nesiplaušoja.

7. Vienintelis gamintojas pasaulyje - „Liod“ savo termo rūbams  suteikia 5 metų  garantiją!!!

8. Labai platus temperatūrų diapazonas, kai jaučiamasi komfortiškai (nuo  -40°C iki +40°C!!!)

9. Patys geriausi  termo rūbai, kai reikia atlikti fizinius darbus  atviram ore.

Pristatymas
iki 5 d.d.
Liod
13 Prekės
Nauja
No reviews

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą