• Išpardavimas!
  • −25%
Termo apatinės kelnės Liod Tamu
Termo apatinės kelnės Liod Tamu
Termo apatinės kelnės Liod Tamu
Termo apatinės kelnės Liod Tamu
Klauskite
close

Klauskite

 

Termo apatinės kelnės Liod Tamu

Termo apatinės kelnės Liod Tamu
Prekė yra
41,25 € 55,00 € -25%
Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

 

 Modelis „TAMU“-  labai šiltos termo kelnės, kurios   labai gerai „išstumia“ drėgmę.

 Sudėtis : 100% Polypropylenas (PP-FCS)

Paskirtis:   Šis   modelis    labai   universalus ir pirmiausia  jis skirtas medžiotojams,   žvejams, sportininkams, slidininkams, buriuotojams, o taip  pat ir turistams, alpinistams, speleologams, kalnų gelbėtojams,  žmonėms dalyvaujantiems  įvairiose ekspedicijose  ir visiems kitiems, kurių veikla  susijusi su ekstremaliomis  oro   sąlygomis.   Šiuos  termo rūbus  galima vilkėti kartu   su atitinkamais viršutiniais rūbais nuo +20°C iki - 60°C (labai plati amplitudė 80°C !!! ).

Savybės :
 
Maksimali šilumos izoliacija (šiltesni už vilną  ), maksimalus drėgmės „išstūmimas“, maksimalus lengvumas (lengvesni už vandenį), labai bakteriostatiški,  „neužlaiko“ nemalonaus kvapo,    nesukelia   alergijos, „atstumia“ įvairias dėmes, universalumas, higieniškumas, lengvumas, patikimumas, ilgaamžiškumas,  paprasta priežiūra, galimas daugkartinis   skalbimas karštu vandeniu  automatine      skalbimo   mašina  naudojant įvairias skalbimo priemonėmi (patartina  iki 60°C ), nepraranda savo formos ir linijų.

Aprašymas : Tai  vieni  iš geriausių šiai  dienai termo  rūbų , kurie  skirti vilkėti esant šaltam ir labai  šaltam orui. Jų  tinkamumas buvo tikrinamas Arktikoje, Antarktidoje, Himalajų ir Andų kalnuose,  net
 regatoje   aplink pasaulį. Patikimi ir praktiški, universalūs, puikiai atliekantys  savo paskirtį termo rūbai, kurie  pasiūti iš specialios medžiagos. Naudojamos technologijos: Polypropylene FCS, Liodtex-145

Dydžiai : XS-XXL

Spalvos:  labai platus spalvų pasirinkimas

PASTABA: formuodami užsakymą norimos prekės modelį prašome nurodyti pastabose arbe el.pastu info@spiningavimas.lt.

 

Modelių   deramumas: Modelis   „TAMU“ labai gerai dera su šiltais   marškiniais   „Luavik“ (art.010020), šiltais marškiniais su užtrauktuku  „Kearsage“ (art.010031), tinka ir šilti marškinėliai su trumpomis rankovėmis „Abaska“ (art. 020104).

Visame pasaulyje garsios  italų firmos „LIOD“ termo rūbai pagaminti  iš unikalių polipropileno medžiagų,  daugumos  ekspertų įvardijami  idealiais, todėl  juos rekomenduoja žvejams ir medžiotojams. Žvejai  ar  medžiotojai  nutare išsirinkti  šiltus rūbus, reklaminiuose   leidiniuose randa tokias rūbų  charakteristikas: „šiltesni  už  vilną,  lengvesni už vandenį, geriausiai  išstumia  vandenį, higieniški, labai patikimi, ypač universalūs....nuo + 40° C iki  -40° C .....“ ir t.t . Suprantama, kad visa  tai  perskaičius susimąstai, ar  viskas  čia  yra teisybė ar  reklaminis triukas. Visi pardavėjai tikina ir garantuoja, kad jų termo  rūbai  yra patys geriausi.  Bet išsiaiškinkime visa
tai  patys.  Kad  mūsų   tyrimas   būtų   objektyvus,  naudokimės  tik  neginčijamais skaičiais ir faktais. Iš dažno  gamintojo tenka girdėti,kad  jo  siuvami termo  rūbai patys  lengviausi. Bet gal  tie termo rūbai yra lengvi todėl, kad labai sumažinamas medžiagos tankis ir audinys tampa labai plonas?   Atsiverčiame bet kurį žinyną ir žiūrime  „lyginamąjį  svorį“.   Taigi, polipropileno lyginamasis svoris0,91 (lengvesnis už vandenį), poliamido  – 1,14, akrilo – 1,17, poliesterio–  1,38,   vilnos    –   1,32-1,52, avies   vilnos-1,52,   medvilnės-1,54. Kaip  ir viskas  aišku.

„Nenuginčijamas lyderis“ – polipropilenas!

1. Termo rūbai "LIOD" iš polipropileno - lengvesni nei analogai iš kitų medžiagų (lengvesni už vandenį, neskęsta, lyginamasis svoris 0,91).

 2. Ypač šilti (šiltesni  už vilną ar net už Polartec-ą,  šilumos laidumas 0,117W/mk). Polipropilenas apie 17 % geriau išsaugo šilumą už poliesterį ir beveik 1,5 karto geriau negu poliamidai. Vasarą su jais nėra karšta (nėra  garinimo efekto).

3. Išskirtinai puikiai „išstumia drėgmę“ (šis audinys  drėgmės nesugeria, neišbrinksta, kai reikia – drėgmę garina, kai reikia – išsaugo šilumą).  Standartinis poliamidas drėgmę vidutiniškai sugeria 4,5 %, poliesteris – 0,35 %, o polipropileno rodiklis kone lygus 0 %.

4. Higieniški, lengvai valosi,  nesukelia alergijos  (ši medžiaga naudojama  gaminant įklotus kūdikiams, medicinoje ir pan.), paprastai prižiūrimas (galimas daugkartinis  skalbimas, po skalbimo  rūbas nesideformuoja, yra atsparus dėmėm).

5. Pasižymi  labai geromis bakteriostatinėmis savybėmis, nesukuria sąlygų bakterijoms daugintis, atsparus pelėsiams ir „grybeliui“, nesugeria nemalonių kvapų.

6. Labai stiprus,  nenusidėvintis ir ilgaamžiškas audinys, atsparus „rutuliukų“  susidarymui, nesiplaušoja.

7. Vienintelis gamintojas pasaulyje - „Liod“ savo termo rūbams  suteikia 5 metų  garantiją!!!

8. Labai platus temperatūrų diapazonas, kai jaučiamasi komfortiškai (nuo  -40°C iki +40°C!!!)

9. Patys geriausi  termo rūbai, kai reikia atlikti fizinius darbus  atviram ore.

Pristatymas
iki 5 d.d.
Liod
19 Prekės
Nauja
No reviews

Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą