Pirkimo sąlygos

Prekių įsigijimas Spiningavimas.lt internetinėje parduotuvėje

 1. Prisiregistruokite (yra galimybė pirkti ir neprisiregistravus).
 2. Išsirinkite norimą prekę/prekes.
 3. Įdėkite prekes į prekių krepšelį.
 4. Jeigu turite mūsų dovanų/nuolaidų kortelę - įveskite jos numerį.
 5. Pasirinkite pristatymo būdą.
 6. Pasirinkite apmokėjimo būdą.
 7. Nurodykite prekių pristatymo vietą.
 8. Gausite informacinį pranešimą Jūsų nurodytu elektroninio pašto adresu. Laukite patvirtinimo (stebėti eilutę - "Būklė").
 9. Kai mes Jūsų užsakymą patvirtinsime, gausite pirkimo patvirtinimo žinutę ir išankstinio apmokėjimo sąskaitą, kurią peržiurėti galėsite prisijungę Spiningavimas.lt.
 10. Po sąskaitos apmokėjimo prekę mes Jums pristatysime Jūsų nurodytu adresu.
 11. Jei prekės sandėlyje neturime, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kada dominanti prekė būtų Jums pristatyta.

PASTABA: formuojant užsakymą pasirinktos prekės modelį prašome įrašyti "Pastabose", kurios yra užsakymo formos apačioje.

Pristatymas Lietuvoje:

 • Pristatymo terminas  3-5 darbo dienos po Jūsų užsakymo patvirtinimo (t.y,  kai prekės yra   sandėliuose Lietuvoje) .
 • Pristatymo terminas 14-21 darbo dienos po Jūsų užsakymo patvirtinimo, kai prekė užsakomų iš kitų šalių tiekėjų sandėlių.
 • Jei prekės sandėlyje neturime ir Jūsų užsakymas nepatvirtinamas, mes su Jumis susisieksime ir informuosime, kada dominanti prekė būtų Jums pristatyta.

Kainos nurodytos galutinės t.y su visais mokesčiais!

Jeigu neradote Jums reikiamos prekės mūsų parduotuvėje, kviečiame susisiekti su mumis mob. tel.: +370640 69444 arba el. p.: info@spiningavimas.lt. Mes maloniai jums padėsime.

Pagalba
Savo klausimus, pasiūlymus, priekaištus ir pageidavimus siųskite el. paštu: info@spiningavimas.lt
arba skambinkite mums  tel.: +370 640 69444.

SVARBU:
Užsisakius pristatymą per kurjerį, SIUNTOS PRISTATOMOS SEKANČIĄ DARBO DIENĄ TIK DARBO VALANDOMIS NUO 8h iki 17h. VĖLESNĖMIS VALANDOMIS SIUNTOS PRISTATOMOS TIK UŽ PAPILDOMĄ MOKESTĮ, IŠ ANKSTO TAI SUDERINUS SU MŪSŲ E-PARDUOTUVĖS DARBUOTOJU.
Norėdami išvengti papildomų išlaidų, prašome nurodyti adresą, kuriuo darbo metu Jūs ar Jūsų įgaliotas žmogus galėtų priimti siuntą (namų ar darbovietės adresą).
Jei Jums netinka pristatymas sekančią darbo dieną ir norite prekes gauti kitą dieną, prašome padarius užsakymą norimą gavimo datą nurodyti el.paštu info@spiningavimas.lt

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą