Elektrinis variklis Minn Kota Maxxum 40
  Elektrinis variklis Minn Kota Maxxum 40
  Elektrinis variklis Minn Kota Maxxum 40
  Elektrinis variklis Minn Kota Maxxum 40
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Elektrinis variklis Minn Kota Max 55

  Minn Kota Maxxum 55
  Prekė yra
  519,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

   

  Dešimtmečius Minn Kota technologija Maximizer leidžia žvejams plaukioti kur kas ilgiau, taupiau naudoti baterijos resursus. Baterija ta pati,įkrova ta pati, bet nuplauktas atstumas kur kas ilgesnis. Technologija Maximizer neleidžia varikliui veltui švaistyti energijos - energija naudojama taupiai , nesvarbu,kokiu greičiu plaukiojate. Maximizer padeda išvengti energijos nuostolių ir neleidžia elektros energijai virsti šiluma.

  Pagrindiniai privalumai:

  1) Atsilenkiantis mazgas Bowguard 360.
  Nesvarbu, kuria puse jūsų variklis atsitrenks į kliūtį - patentuotas atlenkimo mazgas Bowguard 360 variklį atlenks į šoną, o vėliau jį grąžins į darbinę padėtį. Todėl galite drąsiai žvejoti visur, nes jūsų variklį saugo unikalus atsilenkimo mazgas. Tokį mazgą turi tik Minn Kota varikliai.

  2) Tvirta ir lanksti variklio koja. Amžina garantija!
  Jei kas nors nori ilgesnės garantijos nei " amžina", mes tai galime pasiūlyti. Iš specialaus kompozito pagaminta variklio koja yra tvirtesnė už plienines, be to, ji spyruokliuoja, nelūžta ir nerūdija. Ji - nesunaikinama. Mes tai garantuojame.

  3) Sraigtas Weedless Wedge Tm 2.
  Modernizuotas legendinio Rolando Martino projektas dabar tapo geriausiu sraigtu, kuriam nebaisios jokios žolės, nes unikali menčių forma jas labai gerai atstumia. Su šiuo sraigtu galite plaukti į tankiausias žoles - variklis niekada neužstrigs, o valtis nesumažins greičio.

  4) Šalta ir tyli galia.
  Nerasite kito variklio, kuris dirba tyliau ir kaista mažiau nei Minn Kota. Įdėjome daug pastangų mažindami variklio trintį, įdiegėmė unikalią guolių sistemą, patobulinome aušinimą, taigi net naudojant didžiausią galią variklis vis tiek liks šaltas, dirbs tyliai ir taupys baterijos energiją. Žuvys niekada neišgirs, kad jūs atplaukiate.

  Galia (LBS/Wat)55/410
  Įtampa (V)12
  Greitis, pavaros (pirmyn/atgal)5/3
  Kojos ilgis (cm)90
  Vairavimo stiliusteleskopinė rankena
  Propeleris (menčių sk.)1
  Max. valties svoris (kg)1150
  Garantija36 mėn.
  Variklio svoris (kg)20  Charakteristikos:
  ENDURA 55 - 55 lbs (0,92 AG), valties ilgis iki 5,5 m
  Gamintojas: JAV

  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  Minnkota
  16 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą