Daiwa Black Widow Carp XT 3.90 / 3.50lb-69,00 
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Daiwa Black Widow Carp XT 3.90 / 3.50lb

  Prekė yra
  69,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

   

  Daiwa Black Widow Carp XT serijos karpinės meškerės – puikios kainos ir našumo pasiūlymas DAIWA karpinių meškerių asortimente!
  Išsami Daiwa Black Widow Carp XT meškerykočių asortimentas su titano oksido kreiptuvais ir plona rankena apima beveik visus šiandien naudojamus karpių žūklės modelius. Puikiai subalansuoti HMC+ anglies pluošto ruošiniai įtikina savo liejimo savybėmis. Du 10 pėdų Stalker modeliai. aprėpti svarbiausias karpių žūklei vietas nedideliu atstumu ir iš valties. 10 pėdų modelis su 2.0lbs kreive jis gali būti naudojamas lengvoje paviršinėje žvejyboje su duona ir plūde arba žvejybai su lengvaisiais įtaisais mažesniuose vandenyse. Stiprus 10 pėdų tuščias. Stalker modelis su 3,5 svarų kreive leidžia efektyviai kovoti net su didžiausiais karpiais žvejojant iš valties. Kai reikia pasiekti tolimas masalo vietas, yra 12 pėdų Black Widow Carp XT modeliai. ir 13 pėdų. tai teisingas pasirinkimas. Spod meškerykotis su 4,5 svaro įlinkio kreive ir išskirtiniu antgaliu turi tvirtą blanką ir leidžia patogiai užmesti net labai sunkias jauko raketas. 12 pėdų trijų dalių modelis. ir 3,0 svarų įlinkio kreivė, ji buvo skirta karpių žvejams, kurie atkreipia dėmesį į kompaktišką sulenktos meškerės ilgį, tačiau nėra pasiruošę daryti jokių kompromisų dėl metimo savybių ir galios, reikalingos kovojant su žuvimi, sumažinimo.

  Dvi Stalker meškerės iš Daiwa Black Widow Carp XT serijos ir 12 pėdų. meškere su art.-Nr. 11584-364 turi 40 mm paleidimo kreiptuvą, visos kitos Black Widow XT serijos meškerės turi 50 mm paleidimo kreiptuvą.

  Daiwa Black Widow Carp XT meškerykotis - techniniai parametrai:

  ► HMC+® anglies pluošto ruošinys
  ► Oksiduoto aliuminio kreiptuvai
  ► Aukštos kokybės EVA/susitraukiantis vamzdelis
  ► Aliuminio dangtelis

  • Indeksas:
   11584-395
  • Gamintojas:
   Daiva
  • Ilgis [cm]:
   390 cm
  • Dalių skaičius:
   2
  • Transportavimo ilgis [cm]:
   205 cm
  • Svoris:
   440 g
  • Strypo galia [lb]:
   3,50 svaro

  20 Prekės
  No reviews

  6 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą