Raymarine a65 liečiamas multifunkcinis displėjus
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Raymarine a65 liečiamas multifunkcinis displėjus

  Echolotas Raymarine
  Paskutinė prekė
  840,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   

  Naujoji a-serija perkelia „Raymarine“ daugiafunkcinės navigacijos eksploatacines savybes ir paprastumą į elegantišką, kompaktišką ir daugeliu savybių pasižymintį ekraną. Sukonstruoti darbui iki 30 pėdų ilgio laivuose naujieji a-serijos tvirti daugiafunkciniai ekranai yra sukurti ankštoms erdvėms.

  Naujoji a-serija perkelia „Raymarine“ daugiafunkcinės navigacijos eksploatacines savybes ir paprastumą į elegantišką, kompaktišką ir daugeliu savybių pasižymintį ekraną. Sukonstruoti darbui iki 30 pėdų ilgio laivuose naujieji a-serijos tvirti daugiafunkciniai ekranai yra sukurti ankštoms erdvėms. Liečiamojo ekrano dizainas ir nepastebimas lizdas suteikia kiekvienam šturvalui švarų bendrą vaizdą, o su pridėtu laikikliu jį patogu pritvirtinti praktiškai bet kurioje šturvalo vietoje.

  Išlaikant „Raymarine“ aukštus standartus saulės apšviestam matomumui, naujoji a-serija aprūpinta ypač ryškiu LED ekranu, kuris garantuoja ryškias spalvas ir aiškų kontrastą net šviečiant kaitriausiai saulei.

  Kompaktiški a-serijos gaminių ekranai yra ypač universalūs, įgalinantys laivininkus paprastai ir greitai pasiekti navigacijos funkcijas kaip kad GPS, sonarą, radarą ir daug daugiau. Kaip ir „Raymarine“ apdovanojimus pelnę e-serijos daugiafunkciniai ekranai, naujieji a-serijos gaminiai turi intuityviąją „Raymarine“ „LightHouse“ vartotojo sąsają. Su a-serija ir „LightHouse“ laivininkus pasitinka lengvai naudojamas daugiafunkcinis ekranai, padarantis mokymąsi naudotis ir naudojimąsi a-serijos daugiafunkciniu ekranu greitu ir paprastu.

  Naująją a-seriją sudaro du modeliai, kuriais galima naudotis vos tik ištraukus iš dėžutės. Abu modeliai turi 50 kanalų vidinį GPS ir „Navionics Silver“ kartografiją micro SD atminties kortelėje. Laivininkai gali pasirinkti a65 daugiafunkcinį ekraną GPS navigacijai ir naršymui, o rimti žvejai įvertins a67 daugiafunkcinį ekraną su įmontuotu „ClearPulse®“ sonaru.

  Visi a-serijos ekranai siūlo plačias pridėtines galimybes, įskaitant „Raymarine“ RCU-3 šturvalo nuotolinį valdymą per Bluetooth sąsają. Paprastas 3 mygtukų RCU-3 įgalina jus valdyti a-serijos gaminį nepaleidžiant šturvalo. Kompaktiškas RCU-3 taip pat gali tapti nuotoliniu delniniu valdymo pultu naudojant pridėtą dirželį. Kiekvienas a-serijos ekranas turi greitą „Raynet Ethernet“ jungtį prisijungti prie „Raymarine“ daugiafunkcinio ekrano, paverčiant a-serijos gaminį puikiu pasirinkimu mažo laivelio tinklui arba dalimi didesnės „Raymarine“ sistemos. „Raynet“ jungtis taip pat įgalina prisijungimą prie „Raymarine Digital“, „HD Color“ ir „Super HD Color“ radarų sistemos, suteikiant laivininkams galimybę rinktis kompaktišką ir aukštos kokybės radarų sistemą už prieinamą kainą.

  Žvejai, ieškantys geresnės rezoliucijos ir savybių sonaro, gali naršyti su „Raymarine“ pasirenkamuoju CP450C „ClearPulse®“ CHIRP sonaro moduliu. Laivininkai gali išplėsti a-serijos galimybes su MP3 ir „Fusion“ garso valdymu per Bluetooth sąsają. Pasirenkamas SIRIUSXM imtuvas įgalina naudotis tiek SIRIUS jūros orų prognoze, tiek SIRIUSXM palydovinio radijo garso valdymu.

  A-serijos ekranai taip pat sujungti su NMEA2000 ir „Raymarine SeaTalking“ tinklais, leidžiant laivininkams integruoti AIS, autopilotus ir variklių prietaisus. Naudojantis variklio kuro duomenimis, naujieji a-serijos gaminiai turi kuro valdymo funkciją, įgalinančią kapitonus stebėti kuro sąnaudas ir apskaičiuoti laiką, per kurį ištuštės bakas. Taip pat a-serijos jūrlapių planavimo programėlė pateiks degalų diapazono žiedą, kuris, sujungtas su navigaciniu jūrlapiu, leis kapitonams pamatyti maksimalias kelionės galimybės su turimu kuro kiekiu.

  Naujosios a-serijos svarbiausi bruožai:

  • Bakstelėkite pirštu, prilieskite ir plaukiokite – labai paprasta. Valdomas „Raymarine“ intuityviąja „LightHouse“ vartotojo sąsaja
  • Ypač ryški LED technologija – matomas ir saulės šviesoje
  • 5,7 colių ryškių spalvų ir aiškaus kontrasto ekranas
  • Ypač greitas dviejų branduolių procesorius ir galingas grafikos procesorius
  • 50 kanalų vidinis GPS jutiklis
  • Visi jūrlapiai – a-serijos gaminiai turi paruoštus naudoti „Navionics Silver“ jūrlapius micro SD atminties kortelėje. Pakilkite kartele aukščiau iki 3D ir fotojūrlapių su „Navionics Platinum+“ jūrlapiais mikro SD atminties kortelėje. Taip pat tinka ir „Navionics Gold“ jūrlapiai.
  • Lengva išmokti naudotis su paprastu pagalbos vedliu ir ekrane esančiu vartotojo vadovu
  • „Power Save“ rėžimas aktyvuoja ypač mažai energijos naudojantį „miego“ rėžimą su greitu sistemos reaktyvavimu
  • Greita „Raynet Ethernet“ (tinkanti ir su „SeaTalks“) jungtis naršymui tarp iki 6 „Raymarine“ daugiafunkcinių ekranų.
  • Tinklo palaikymas su „Raymarine Digital“, „HD Color“ ir „SHD Color“ radarais
  • ClearPulse® CHIRP sonaro modulio galimybė
  • SIRIUS jūros orų prognozė ir SIRIUSXM palydovinio radijo garso valdymas
  • „Video over IP“ kameros palaikymas
  • Kuro stebėjimas su sąnaudų ribomis, bako ištuštėjimo apskaičiavimu ir degalų diapazono žiedu, sujungtu su navigaciniu jūrlapiu
  • NMEA 2000 su garantuotu „SeaTalking“ ryšiu
  • „Fusion“ garso valdymas
  • Prisijunkite su savo išmaniuoju telefonu ir naudojantis Bluetooth sąsaja per atstumą valdykite MP3 grotuvo muziką
  • Pasirenkamas bevielio interneto valdymas. RCU-3 bevielis daugiafunkcinio ekrano valdymas per Bluetooth sąsają naudojant vos 3 mygtukus. Laikiklio tvirtinimui prie šturvalo arba dirželio (pridėta) atsparumas vandeniui iki IPX6 ir IPX7 standarto.
  Prekės kodasE70076
  GamintojasRaymarine
  Serija ir modelisa65
  Matmenys6.45" x 5.67" (164mm x 144mm)
  Ekranas5.7" (144.8mm)
  Ekrano raiška640 x 480 pixels (4:3 format)
  Ekrano tipasTFT
  Svoris1.83
  Nominalios įtampa13.8 v DC
  Darbinės įtampos diapazonas10.2 - 15.6 v DC
  Suvartojama energija9W
  TvirtinimasĮleidžiamas į panelę arba ant kojos
  Įmontuotas GPSBuilt-in 50 channels; WAAS, EGNOS and MSAS.
  Atsparumas vandeniuiIPX7
  Jungtys1 x SeaTalkhs (Raynet); 1 x SeaTalkng
  KalbosAnglų, Rusų
  Garantija2 metai 
   
  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  Raymarine
  2 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą