• Išpardavimas!
 • −10%
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas
Klauskite
close

Klauskite

 

GARMIN Striker 5 Poledinės žvejybos komplektas

Prekė yra
485,10 € 539,00 € -10%
Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

 

5 colių CHIRP echolotas su GPS ir nešiojamu dėklu

 • Paprastas naudoti 5 colių spalvinis echolotas su integruotu itin jautriu GPS imtuvu ir Garmin CHIRP poledinės žūklės skenuojamuoju sonaru
 • Kompaktiškas nešiojamas dėklas puikiai tinka poledinei žvejybai
 • Suraskite žuvis; pažymėkite ir grįžkite į savo mėgstamas vietas
 • Į komplektą įeina „Garmin GT8HW-IF“ spinduolis poledinei žvejybai su CHIRP technologija (150-240 kHz, 250W)
 • Praplėskite echoloto funkcionalumą su Garmin GT20 CHIRP (77/200 kHz) ClearVü skenuojamu sonaru

Fishfinder

STRIKER 5 echelotas su kompaktišku ir patogiu nešioti dėklu puikiai tinka žvejybai ant ledo ar nuo uosto krantinės. Integruotas, didelio jautrumo GPS imtuvas leis Jums pažymėti  ir grįžti į Jūsų mėgstamas vietoves. Jūs taip pat galėsite pasidalinti savo mėgstamomis vietovėmis bei maršrutais su kitais STRIKER ar echoMAP™ įrenginių naudotojais. Su komplekte esančiu poledinės žvejybos CHIRP spinduoliu matysite švyturėlio vaizdą. Komplekte įeina nešiojamas dėklas, įkraunama baterija bei išmanus įkrovėjas, spinduolis poledinei žvejybai ir reguliuojamas laikiklis.

Mėgaukitės CHIRP tikslumu

Su STRIKER 5 turėsite poledinės žvejybos spinduolį Garmin CHIRP. Sukurtas taip, kad aiškiai matytumėte kas yra po ledu, kartu su ryškių kontūrų, aiškiu ir plačiu žuvų vaizdu. Signalo plotis - iki 24 laipsnių, suteikia plačią aprėptį vandenyje. Signalo plotis gali būti reguliuojamas, leidžiant žvejams dinamiškai keisti plotį nuo 24 iki 16 laipsnių. Plati CHIRP tradicinio signalo aprėptis (150-240 kHz) su 250 W galia. Spinduolio forma ir siunčiami signalai buvo pritaikyti poledinei žvejybai, o silikonu padengtas kabelis išliks lankstus net ir pačiose šalčiausiose žiemose.

Užuot siuntęs tik vieno dažnio signalus, CHIRP visą laiką spinduliuoja ištisą signalų spektrą nuo žemo iki aukšto dažnio. Tada, kai signalai grįžta, sistema juos apdoroja atskirai. Kadangi iškart keli dažniai suteikia daugiau informacijos, CHIRP gali vaizduoti tikslesnius žuvų atspindžius ir geriau atskirti objektus.

 

Pažymėkite vietas naudodamiesi tiksliu GPS imtuvu

Kitaip nei įprastiniai echolotai, STRIKER serijos gaminiai turi integruotus itin jautrius GPS imtuvus, todėl jie gali greitai ir tiksliai nustatyti buvimo koordinates bei išlaikyti padėties duomenis. Dar svarbiau yra tai, jog šie įrenginiai suteikia galimybę pažymėti žuvingas vietas ar gamtos objektus, tad galėsite lengvai grįžti ateityje.

Lengva navigacija naudojant tarpinių taškų žemėlapį

Kadangi STRIKER serijos echolotai turi jautrius GPS imtuvus, galite matyti savo padėtį pažymėtų taškų atžvilgiu. Naudodamiesi šiomis taškų žemėlapio funkcijomis galėsite lengvai peržiūrėti, pažymėti ir nuvykti į tam tikras vietas ar jų išvengti. Be to, tai – puiki priemonė, padedanti nuvykti į mėgstamas žvejybos vietas ar eketes ir išvengti krūmų, rastų ar kitų sunkiai prieinamų vietovių.

Vertikalioji žvejyba naudojant integruotą švyturėlį

STRIKER – tai echolotas ir švyturėlis viename korpuse. Jeigu nejudate, pavyzdžiui užsiimate poledine žūkle arba žvejojate avižėle, integruotas švyturėlis parodys, ar dugnas kietas, ar dumblinas, jūsų avižėlę ar masalą su svareliu, ir žuvų įplaukusių į sonaro spindulio zoną ar gylį. Galėsite net matyti kaip avižėlė keliama ar numetama, stebėti, ar žuvys plaukia artyn ar tolyn.

Pasiimkite echolotą ten kur keliaujate

Su komplekte esančiu nešiojamu dėklu, nešiotis ir apsaugoti STRIKER 5 echelotą su GPS imtuvu bus lengviau nei niekada anksčiau. Galėsite mėgautis poledine žvejyba ar žvejoti prie uosto krantinių. Dėkle yra sandari, įkraunama baterija su įkrovėju ir integruotu spinduolio laidu bei vidine atmintimi ir reguliuojamu laikikliu.

Susiekite papildomą ClearVü skanuojamą sonarą

Šilto sezno žvejybai, susiekite sonarą su CHIRP ClearVü technologija prie Jūsų STRIKER 5 poledinės žvejybos komplekto. CHIRP ClearVü žvejybai, naudokite Garmin GT20 spinduolį su CHIRP (77/200 kHz); siunčiama galia (500 W RMS)/(2,400 W peak-to-peak) su 455/800 kHz CHIRP ClearVü (300 W galia), įsigyjama atskirai. Dar geresnei CHIRP žvejybai, naudokite GT22 ar GT23 spinduolius (kiekvienas įsigyjamas atsirai).

Savybės:

 • 5” spalvotas WVGA ekranas (800 x 480 pix)
 • CHIRP Sonaras
 • ClearVü technologijos palaikymas naudojant papildomai įsigyjamą sonaro spinduolį
 • Didelio jautrumo GPS imtuvas
 • Galia: 250W (500W su GT20 sonaro spinduoliu)
 • Maksimalus gylis gėlame vandenyje: 700 metrų
 • Žemėlapio tarpinių taškų ir maršrutų išsaugojimas
 • Sonaro istorijos peržiūra
 • Žuvų atpažinimas
 • Padalinto ekrano vaizdo priartinimas
 • Galimybė padalinti ekraną į GPS ir sonaro vaizdą
 • Vandens temperatūros informacija
 • Reguliuojama gylio linija
 • Garsiniai įspėjimai
 • Komplektacijoje yra nešiojimo dėklas, baterija, įkrovėjas ir sonaro spinduolis
Pristatymas
iki 5 d.d.
9 Prekės
Nauja
No reviews

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą