Echolotas Deeper Smart Fishfinder
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Echolotas Echolotas Deeper CHIRP+ 2.0

  Deeper Smart Fishfinder
  Prekė yra
  379,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

   

  Puiki skiriamoji geba ir itin tikslūs rodmenys net dideliame gylyje
  1 cm tikslumo skiriamoji geba padeda aptikti norimos rūšies žuvis mailiaus būryje ir stebėti net smulkiausią masalą vertikaliai džigaujant. Registruojamas tik minimalus paviršinių atspindžių „triukšmas“, todėl net sekliuose vandenyse sonaro rodmenys bus tikslūs, kad pastebėtum žuvis vos 15 cm atstumu nuo vandens paviršiaus. Tai dar ne viskas – galėsi aptikti dugnines žuvis iki 100 m gylyje.

  Itin toli užmetamas ir lengvai perkeliamas į kitą vietą
  Deeper CHIRP+ 2 turi naują Wi-Fi modulį, kuris suteikia stipresnį ir stabilesnį ryšį iki 120 m, net esant prastam orui. Sonaras CHIRP+ 2 prisijungia prie išmaniojo įrenginio savo skleidžiamu belaidžiu ryšiu, todėl nereikia nei mobiliųjų duomenų, nei interneto ryšio. Šis sonaras labai nedidelis ir lengvas, todėl puikiai telpa žūklės reikmenų dėžutėje ar net kišenėje.

  3 dažnių spinduliai
  Greičiau aptik žuvų susibūrimo vietas skenuodamas vandenis plačiu 47° (100 kHz) spinduliu. Konkrečiai vietai skenuoti pasirink vidutinio pločio 20° (240 kHz) spindulį, o ypač tikslią norimos žuvų rūšies informaciją gauk skenuodamas siauru 7° (675 kHz) spinduliu.

  Greitai įkraunama galinga baterija
  Maitinimo optimizavimas, specialios technologijos ir 37 % talpesnė baterija leidžia Deeper CHIRP+ 2 veikti iki 15 valandų. Vos 2 gramais padidėjęs svoris nė kiek nesumažina patogumo nešiotis, o įjungus energijos taupymo režimą sonaras veikia net iki 20 valandų. Sonaras pilnai įkraunamas vos per 2 val.

  Vienas sonaras visiems metų laikams ir žvejybos būdams

  Su Deeper CHIRP+ 2 gali žvejoti bet kuriuo metų laiku ir bet kuriuo žvejybos būdu. Žvejok dieną ir naktį, iš valties ar baidarės ir net žiemą ant ledo.

  Žūklė iš baidarės. Sonarą prie baidarės pritvirtinsi per keletą sekundžių. Jokio gręžimo, laidų ar baterijų. Idealu žvejojant iš baidarės, nes nedidelis sonaras telpa į žvejybos reikmenų dėžutę. Kurk žemėlapį vilkdamas sonarą baidare arba užmesk jį į sunkiai pasiekiamą vietą.

  Žūklė iš valties. Idealu žvejojant iš nedidelės valties. Užmesk sonarą arba vilk plaukdamas valtimi, baidare ar pripučiamu plaustu. Kad gautum tikslius rodmenis, vilk pastoviu ir nedideliu (3 km/h) greičiu arba užmesk į sunkiai pasiekiamą vietą.

  Poledinė žūklė. Naudojant žuvų ieškiklį Deeper CHIRP+ 2 paprasta keliauti nuo vienos eketės prie kitos, nes jam nereikia nei akumuliatoriaus, nei laidų. Tiesiog išgręžk eketę ir padėk sonarą ant vandens, kad sužinotum, ar žuvys jau susidomėjo.

  Žūklė nuo kranto. Tiesiog užmesk sonarą, prisitrauk, kiek reikia, ir ekrane stebėk situaciją po vandeniu. Aptik žuvis, sužinok viską apie dugno struktūrą ir susikurk žūklės vietos žemėlapį.

  Sumani žvejyba naudojant programėlę Fish Deeper™

  • Stulbinančiai detalus ir ryškus vaizdas. Atskirkite plėšrias žuvis nuo mailiaus, o dugnines žuvis – nuo dugno nelygumų.

   Stulbinančiai detalus ir ryškus vaizdas. Atskirkite plėšrias žuvis nuo mailiaus, o dugnines žuvis – nuo dugno nelygumų.

  • Matyk žuvis, augaliją, dugno kontūrą ir struktūrą, jo kietumą ir konsistenciją. Sužinok gylį ir vandens temperatūrą.

   Matyk žuvis, augaliją, dugno kontūrą ir struktūrą, jo kietumą ir konsistenciją. Sužinok gylį ir vandens temperatūrą.

  • Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas.

   Pasižymėk mėgstamas žvejybos vietas, išplaukimo vietas, stovyklavietes, automobilių stovėjimo aikšteles ir kitas svarbias vietas.

  • Įrašykite savo laimikius su nuotraukomis ir išsamiais technikos, įrangos, jauko bei masalo aprašymais.

   Įrašykite savo laimikius su nuotraukomis ir išsamiais technikos, įrangos, jauko bei masalo aprašymais.

  Fish Deeper™ Premium

  Dar paprasčiau susiplanuoti žvejybą, kai galima naudoti per 50 000 ežerų žemėlapių Fish Deeper™ programėlėje − tai lyg ieškomų žuvų adresų knygelė! Pastebėk kiekvieną salelę, duobę, skardį, seklumą ir kitus dugno ypatumus. Greitai rask geriausią žūklęs vietą ir pagal gylį bei dugno struktūrą pasirink, kokias žuvis žvejoti. Peržiūrėk duomenis bet kuriame įrenginyje. Su CHIRP+ 2 gauk NEMOKAMĄ 3 mėnesių Premium prenumeratą.

   

  KOMPLEKTO TURINYS

  •  
  • Sonaras CHIRP+ 2
  • USB laidas
  • Neopreninis dėklas
  • 2 tvirtinimo varžtai
  • Trumpas vadovas
  • Saugumo nuostatos
  • Dangtelis naktinei žvejybai

   

  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  8 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą