NAUJIENA! Atraktantas Eurobaits Supercatch lydeka,ešerys,sardine, uodo trūklio 50ml
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  TINKA IR STINTOMS! Atraktantas Eurobaits Supercatch lydeka,ešerys,sardine, uodo trūklio 50ml

  Berkley
  Prekė yra
  5,99 €
  Su mokesčiais Pristatymas iki 7 darbo dienų

   

  Naujos kartos purškiamas atraktantas Atraktantas EUROBAIT Supercatch. Talpa 50ml

  Pagamintas pagal ypatingą formulę. Padeda geriau suviluoti žuvis

  YPATINGAI SIE KVAPAI PASITEISINA STINTU ZVEJYBOJ!

  KVAPAI ESANTYS SANDĖLYJE:

  Zander - starkis

  Shrimp - krevete

  Bloodworm - sliekas

  Garlic - cesnakas

  PASTABA: formuodami užsakymą norimą kvapą prašome nurodyti pastabose esančiose užsakymo formje arba el.paštuinfo@spiningavimas.lt

         Eurobaits -gerai žinomas atraktantų gamintojas
    

          Žinomą sindromą, kai vienam kimba, o kitam visai šalia niekas net masalo nepakrutina, nors valai vienodo skersmens, kabliukai tokie pat, tas pats masalas. Deja, kažkas ne taip ir baigta. Tačiau taip buvo iki neseno laiko, o dabar kaimyno pranašumo priežastis gali būti nedidelis flakonas su kvapniu purškalu, laikomas žūkladėžės kampelyje.

          Vokiečių žūklės ekspertai neseniai paskelbtuose atsiliepimuose teigia, kad jaukas ir masalai apipurkšti kvapniais sirupais, tampa veiksmingesni. Nors tiek jaukai, tiek masalai turi natūralų, tik jiems būdingą kvapą, tačiau kartais jo nepakanka, kad žuvys suplauktų iš didesnio ploto. Antra, kai tiek jaukas, tiek masalas kvepia vienodai, žuvys neturi jokio stimulo masalą stverti pirmiausiai ir rankioja maistą iš eilės. Trečia, būtent stipresnis kvapas, sklindantis nuo masalo, paskatina žuvis susidomėti siūlomu kąsneliu. Ypač tai aktualu vangaus kibimo dienomis. Ketvirta meškeriojant dažnai būna labai paranku nuslopinti natūralų masalo ir jauko kvapą ir pakvėpinti jį kitu, pvz., konservuotą kukurūzo grūdą apipurkšti uodo trūklio lervos išspaudų sirupu, kad taptų nebejuntamas saldus pirmykštis masalo kvapas. Visos šios gudrybės, kurių praktikuojantys meškeriotojai savo arsenale turi daugiau, padeda realiose salygose prisitaikyti prie žuvų įnorių.
   

  Purškiamas kvapas Supercatch Bait-Spray 50ml

      Tiesa, stambūs jauko rutuliai purškalu apdorojami rečiau, nes paprastai kvėpinamas visas mišinys, o štai nedideli jauko rutuliukai, kurie dažniausiai turi neutralų kvapą ir kuriais paprastai jaukinama papildomai, daug veiksmingesni, jei pamaudomi purškalo debesėlyje. Aromato šleifas lieka vandenyje ilgam ir skatina žuvis sukinėtis šalia masalo, Na, o tos aptikusios jauko daleles, plūduriuojančias vandenyje, ima rankioti jas su dvigubu entuziazmu.

         Aromatinių medžiagų, naudojamų žūklėje, asortimentas labai išsiplėtė -dabar jaukai ir masalai gardinami ne tik tradiciniais sirupais, bet ir egzotiniais purškalais. Štai ypač meškeriotojų vertinamų EUROBAITS purškalų ir pilstomų sirupų gamoje greta tradicinių vanilės, medaus, karamelės ar anyžiaus kvapo preparatų atsirado silkės, ananasų, krevetės, žuvies taukų netgi saldaus sūrio skonio aromatizatorių. Nelaukti kvapai labai dažnai būna veiksmingi nestandartinėse situacijose, prasto kibimo dienomis, juos patariama naudoti, kai vanduo po pavasarinio polaidžio dar nenuskaidrėjęs ir žuvys prasčiau įžiūri vandenyje masalus ir dažnai orientuojasi pagal uoslę.

   

         Kiekvienas meškeriotojas turi susidaryti savo taktiką, kaip, kur ir kada naudoti kvapnius purškalus. Beje, ekspertų teigimu, patartina vadovautis keliomis taisyklėmis, kurios padeda suformuoti savo purškalų naudojimo atvejų ir nuostatų sąvadą. Patariama nesivadovauti savo uosle ir pojūčiais, nes žuvų skonis ir polinkiai – ne tokie pat kaip žmogaus. Kitaip tariant, tai reiškia, kad ne viskas, kas skanu mums, patrauklu vandenų gyventojams. Klaidinga nuomonė, pabrėžia ekspertai, dažniausiai susidaroma todėl, kad žuvims ir žmonėms vienodai gardūs biskvitai ir meduoliai, medus ir žemuogės.

        Ekpsertai taip pat pataria kvapnius purškalus naudoti saikingai ir atsakingai: nebūtina vienu purškalu kvėpinti visą užmaišytą jauką ir visus masalus – geriau nedidelę porciją jauko, o masalą apipurkšti tada , kai jis užvertas ant kabliuko. Žvejojant dugninėmis su šėryklėmis, geriausia kokiu nors kvapu pagardinti tik tą jauko dalį, kuri prikimšta į šėryklę, o tuo pačiu purškalu apdoroti ir masalą. Tokia taktika padeda per trumpą laiką ir gana tiksliai nustatyti, koks kvapas geriausiai vilioja žuvis.

  Nepamirškite, kad EUROBAITS purškalų koncentracija – didelė, todėl nereikėtų maudyti juose masalo, kol purškalas ima varvėti nuo jo ant žemės. Taip pat reikėtų atsiminti, kad tam tikru metų laiku įvairios žuvų rūšys geriausiai reaguoja į tam tikrus aromatus, pvz. stambūs karšiai vasarą ypač žavisi karamelės ir braškių kvapais, bet galima pasirinkti ir vanilę arba medų, nes šie kvapai vilioja karšius visą sezoną. Beje, kuojas taip pat. Visos žuvys turi savo pomėgius, bet tai – atskira tema.

        EUROBAITS purškalų gamoje – ne tik egzotiški arba taikių žuvų (etiketėje nurodoma, koks konkretus purškiamas sirupas geriausiai veikia karšių, kuojų, karpių, lynų, karosų uoslę ir vaizduotę) viliojimui pritaikyti purškalai, bet ir specialūs aromatai, padidinantys plėšriųjų žuvų žūklei skirtų spiningo arba gyvūninės kilmės masalų veiksmingumą. Tai lydekų, sterkų, ungurių, ešerių, upėtakių uoslę veikiantys aromatai. Tad, jei kūrybiškai naudositės purškalų teikiamomis galimybėmis, gali pavykti gerokai pagerinti laimikius.

      
  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  Berkley
  17 Prekės
  Nauja
  No reviews

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą