Sėdynės koja
  Sėdynės koja
  Sėdynės koja
  Sėdynės koja
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Sėdynės koja Ocean South 58-71cm su dujiniu amortizatoriumi

  Prekė yra
  115,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   

  Šie pjedestalai yra su dujiniu amortizatoriumi ir pneumatine aukščio reguliavimo sistema! Jūsų daugiau nekratys glisuojant ar plaukiant per bangas, dujinis amortizatorius "sugers" vandens paviršiaus nelygumus.

  Pneumatinis aukščio reguliavimo mechanizmas užtikrins maksimalų komfortą žvejyboje, nes vienu aukščio reguliatoriaus svirtelės paspaudimu galima reguliuoti krėslo aukštį. Svirtelę paspaudus galima nuleisti arba pakelti laivo sėdynę. Pasirinkus Jums tinkamo aukščio modelį galima žvejoti net pusiau atsistojus, taigi daugiau nevargs nugara ir keliai.

  Be abejo, ant jų sumontuota kėdė sukasi aplink savo ašį ir gali būti fiksuojama konkrečioje padėtyje pasukant rankenėlę, esančią arčiau korpuso. Taip pat atsukus šią rankenėlę lengvai nuimsite kėdę.

  Šį pjedestalą lengva tvirtinti bet kuriame kietadugniame laive, nes nereikia jo "įleidinėti" į denį, jis tvirtinamas 6-iais varžtais. Pjedestalo tvirtinimo platforma atitinka pasaulinį standartą, todėl prie jo pritvirtinsite bet kurį laivams skirtą krėslą.

  • dujinis amortizatorius
  • pneumatinė aukščio reguliavimo sistema
  • reguliuojamas aukštis: 

   58-71cm

  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  20 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą