• Išpardavimas!
  • −15%
  • Nauja
PE VALAS YGK G-SOUL SUPER JIGMAN X8 300M NR.1-1,2-45,05 
Klauskite
close

Klauskite

 

PE VALAS YGK G-SOUL SUPER JIGMAN X8 300M NR.1-1,2

Prekė yra
45,05 € 53,00 € -15%
Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

 

YGK PE (polyethylene multifilament) valai yra aukščiausios kokybės valai pagaminti Japonijoje. Jie yra ypatingai tvirti, apvalūs, begarsiai, be atminties, ypatingai jautrūs, atsparūs vandeniui. Tai leidžia preciziškai dirbti net ir su lenviausiais masalais.

valas galėtų tapti naujuoju techniniu ir kokybės etalonu visiems PE valų gamintojams. Gaminant šitą valą naudojama naujausia pynimo technologija ir naujas padengimo būdas GP, kuris ženkliai pagerina atsparumą trinčiai, tuo pačiu leidžia masalą užmesti žymiai toliau.Tokių parametrų,  kuriuos deklaruoja šitas valas,  rinkoje sunku surasti, nebent tai būtų pigi klastotė.Valas yra idealiai apvalus, malonios žalios spalvos .Valas sužymėtas kas 1 metrą 15cm juodais brūkšniais.  Pagamintas Japonijoje.

Išlaikydamas visas senasias super populiaraus Jigman X8 sąvybes, naujasis YGK G-Soul Super Jigman X8 tapo dar stipresnis pritaikius najas sutankinto pynimo metodikas ir modernizavus patį PE pluoštą. Šis valas yra idealiai apvalus, visiškai netamprus ir minkštas. Ir skirtingai nuo senojo prototipo turi labai patrauklią kainą. Nudažytas besikeičiančiomis spalvomis kas dešimt metrų, metimo atstumui ar gylio nustatymui palengvinti. Pagaminta Japonijoje.

Kiekis pakuotėje: 200m.

SpalvaStorisLaikymas
multicolor#1/0,168mm20b/9kg
multicolor#1,2/0,185mm25lb/11kg

PASTABA: formuodami užsakymą norimą valą nurodykite Pastabose, kurios yra užsakymo formoje arba elektroniniu laišku info@spiningavimas.lt

10 Prekės
No reviews

8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Pamėgta
Prekė įkelta į palyginimą