quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  quatix 5 Sapphire
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  quatix 5 Sapphire

  Prekė yra
  839,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   
  • Sukurtas gyvenimui ant vandens

   • Susisieja su palaikomais jūriniais Garmin žemėlapių braižytuvais bei kitais įrenginiais - autopiloto kontrolei3, nuotoliniam vietos taškų žymėjimui, belaidžiam duomenų perdavimui, buriavimo varžybų informacijai ir dar daugiau.
   • Su integruota FUSION-Link™ Lite programėle galėsite belaidžiu būdu valdyti StereoActive™ muzikos grotuvus, bei kitus ANT® sąsają turinčius grotuvus (RA70/BB100).
   • Integruotas Elevate™ riešinis pulsometras1, įbrėžimams atsparus safyrinių kristalų stikliukas, nerūdijančio plieno apyrankė ir papildomas, mėlynos spalvos greito keitimo dirželis.
   • Wi-Fi sąsaja ir išmaniosios savybės: Išmanieji pranešimai, automatine sinchronizacija su Garmin Connect™ internetine bendruomenės sistema, laikrodžio pritaikymo galimybės su nemokamomis Connect IQ™ programėlėmis ir laikrodžių ciferblatais.
   • Baterijos veikimo laikas: iki 2 savaičių išmaniajame laikrodžio režime (pagal nustatymus), iki 24 val. GPS režime ir iki 60 val. bateriją taupančiame UltraTrac™ režime.

   Sukurtas pagal populiariąją fēnix 5 laikrodžių seriją, mūsų naujausios kartos jūrinis multisport GPS laikrodis turi pažangias funkcijas laivybai kartu su išmaniąją sąsaja, ryšio palaikymui. Jis susisieja su palaikomais jūriniais Garmin žemėlapių braižytuvais ir kitais įrenginiais tam, kad matytumėte informacinius duomenis savo quatix 5 Sapphire laikrodyje: greitį, gylį, temperatūrą ir vėją. Kompaktiškas ir stilingas, su įbrėžimams atspariu safyrinių kristalų stikliuku ir greito keitimo dirželiais akimirksniu sukursite naują įvaizdį kiekvienai gyvenimo akimirkai, o su pažangiomis funkcijomis sportui ir integruotu riešiniu pulsometru galėsite gyventi dar aktyvesnį gyvenimą. Su iš anksto įkeltais sporto profiliais ir pažangia treniruočių informacija galėsite dar geriau sekti savo nuotykius, ar tai būtų irklenčių sportas, plaukimas baseine ir jūroje ar tiesiog plaukimas baidarėmis. quatix 5 Sapphire taip turi integruotą Wi-Fi ryšio sąsają automatinei duomenų sinchronizacijai į Garmin Connect sistemą ir belaidžiams programiniams atnaujinimams.

    

   Turėkite kontrolę, bet kurioje valties vietoje

   Su pažangia, belaide autopiloto valdymo sistema ir nuotoliniu vietos taškų žymėjimu turėsite visišką laivo kontrolę, net kai būsite visiškai priešingoje laivo vietoje. quatix 5 Sapphire laikrodį susiejus su GHC™ 20 autopiloto valdymo sistema, galėsite pakeisti laivo plaukimo kryptį, jį apsukti, bei kitaip valdyti laivą. Taip pat galėsite nuotoliniu būdu pasižymėti vietos taškus, tad Jums būnant kitoje laivo pusėje, nereikės grįžti prie savo jūrlapio braižytuvo.

    

   Išnaudokite visas Garmin SailAssist™ galimybes

   Kai dalyvausite buriavimo varžybose, galėsite ne tik fiksuoti laiką iki varžybų starto, bet ir vizualizuoti jį laikrodyje. quatix 5 Sapphire laikrodyje nustačius 2 atskirus starto linijos taškus, galėsite matyti virtualią buriavimo varžybų starto liniją. Tad priešais varžybų startą galėsite tiksliai žinoti likusį atstumą iki nustatytos starto linijos. Taip pat galėsite matyti likusį laiką iki varžybų pradžios ir likusį laiką “iššvaistymui”, tam, kad pasiektumėte starto liniją pačiu geriausiu laiku. “Tack Assist” funkcija nustatys ar Jūsų laivas yra stumiamas ar keliamas, bei vos vieno mygtuko paspaudimu galėsite atlikti kairiojo ir dešiniojo laivo borto halso kampo kalibravimą.

    

   Matykite visą reikalingą vandens sporto informaciją

   Nesvarbu ar plauksite irklentėmis ar baidarėmis - quatix 5 Sapphire laikrodis fiksuos kiekvieną Jūsų yrį bei pateiks nuplauktą atstumą su vienu yriu; taip pat galėsite fiksuoti skirtingas plaukimo atkarpas, kad matytumėte plaukimo duomenų informaciją dar detaliau. O jeigu užsiiminėsite vandens slidinėjimu, galėsite pamatyti laivo plaukimo greitį vos vienu žvilgtelėjimu į savo quatix 5 Sapphire laikrodį.

    

   Keliaukite ant vandens ir sausumoje

   quatix 5 Sapphire turi integruotą, didelio jautrumo GPS imtuvą ir papildomus ABC jutiklius (aukštimatis, barometras, kompasas), dar tikslesniems navigaciniams nurodymams bei aktyvumo sekimo ir sporto funkcijoms. Integruotas aukštimatis suteiks aukščio pokyčių informaciją, tad galėsite stebėti pakilimo ir nusileidimo informaciją, o barometras padės nuspėti artėjančių orų informaciją, matant trumpalaikį pokytį oro slėgyje. 3-ašių kompasas užtikrins, kad keliaujate reikiama kryptimi, net ir stovint vietoje. O integruotas giroskopinis jutiklis padės tiksliau nustatyti būvimo vietą, bei prailgins baterijos veikimo laiką UltraTrac sekimo režime.

    

   Mėgaukitės gera muzika

   Valdykite savo borto kompiuterio muzikos grotuvo sistemą, tiesiog nuo savo riešo. quatix 5 Sapphire laikrodyje įjunkite FUSION-Link Lite programėlę ir galėsite belaidžiu būdu valdyti StereoActive produktus ir kitus ANT sąsają (RA70/BB100) turinčius muzikos grotuvus.

    

    

   Integruotos aktyvumo sekimo funkcijos

   Nesvarbu ar būsite ant vandens ar sausumoje - quatix 5 Sapphire stebės ir fiksuos kiekvieną Jūsų fizinę veiklą. Su integruotu Elevate riešininiu pulsometru galėsite fiksuoti savo pulsą 24/7, nenaudojant širdies ritmo matavimo diržo. O su pažangiomis sporto sekimo funkcijomis, matysite savo treniruočių statistikas ir jų analizes. Tad belieka išsirinkti vieną iš daugelio sporto šakų ir tai išmėginti, ar tai būtų bėgimas, važiavimas dviračiu, plaukimas, vaikščiojimas, golfas ar daugybė kitų. O išsaugotos veiklos bus automatiškai perkeltos į Garmin Connect sistemą su belaidžiu Wi-Fi ryšiu.

    

   Pažangios išmaniosios savybės

   Su išmaniųjų pranešimų funkcijaquatix 5 Sapphire laikrodyje, galėsite matyti ir perskaityti naujus el. laiškus, trumpąsias žinutes ir kitus įspėjimus - tiesiog ant savo riešo ir nesvarbu ar ilsėsitės ant vandens, keliausite po gamtą, žaisite golfą ar kaip kitaip leisite laisvalaikį. O išsaugotas sportines veiklas galėsite iš karto pamatyti nemokamoje Garmin Connect bendruomenės paskyroje. Su Garmin Connect sistema taip pat galėsite dalintis savo tiesiogine būvimo vieta su artimaisiais ar draugais, bei dalintis naujais pasiekimais socialiniuose tinkluose.

    

   Nesustokite stebinti

   Elegantiškas ir madingas dizainas - ne tik sausumoje, tačiau ir ant vandens. Komplektuojamas su Garmin QuickFit™ greito keitimo dirželiais, kuriuos galima pakeisti vos per kelias sekundes ir be jokių įrankių. Be to, jame yra iš anksto įkelti įvairių išvaizdų laikrodžių ciferblatai, sukurti jūros ir vandens tematika - visa tai gali būti keičiama, pagal Jūsų asmeninį skonį arba nuotaiką. O jeigu norite turėti dar daugiau galimybių, su Connect IQ programėlių parduotuve galėsite atsisiųsti dar daugiau nemokamų laikrodžių ciferblatų ar sporto programėlių.

  • Įbrėžimams atsparus, safyriniu kristalų stikliukas
  • Sinchronizacija su palaikomu Garmin žemėlapių braižytuvu
  • Belaidė autopiloto kontrolė, susiejus su GHC™ 20 autopiloto sistema
  • Buriavimo varžybų laikmatis ir starto linijos nustatymas
  • FUSION-Link Lite StereoActive (ir kitų ANT grotuvų) belaidis muzikos grotuvo valdymas
  • Sporto profilių režimai bėgimui, dviračių sportui, sportui patalpose, plaukimui, bėgimui kalnuose, vaikščiojimui, golfui, slidinėjimui, buriavimui ir daugiau
  • Spalvotas, didelės raiškos 1.2 col. dydžio “MIP” ekranas, įskaitomas net ir saulės šviesoje
  • GPS + GLONASS palydoviniai imtuvai su EXO tipo antena
  • Integruoti jutikliai: 3-ašių el.kompasas,  aukštimatis, barometras, giroskopas ir temperatūros jutiklis
  • Visiškai integruotas Elevate riešinis pulsometras
  • Atsparumas vandeniui: 10 ATM (100 m)
  • Bluetooth sąsaja išmaniesiems pranešimams ir duomenų sinchronizacijai iš palaikomo išmaniojo telefono
  • ANT+ sąsaja papildomiems jutikliems susieti
  • Įkraunama baterija: iki 24 val. GPS režime; iki 2 sav. Išmaniojo laikrodžio režime
  • Pažangi sporto dinamikos informacija, susiejus papildomus ANT+ jutiklius
  • Fiziologiniai duomenys
  • Pritaikoma duomenų laukelių informacija
  • QuickFit ™ greito keitimo dirželiai
  • Duomenų kaupimas, jų analizė ir dalinimasis nemokamoje Garmin Connect / Garmin Connect Mobile bendruomenėje
  • Pritaikykite laikrodį būtent sau su nemokamomis Connect IQ ir Face-It programėlėmis
  • Platus aksesuarų pasirinkimas
  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  10 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą