quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  quatix 3
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  quatix 3

  Prekė yra
  489,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   

  Išmanusis GPS laikrodis, su kuriuo ant vandens jausitės kaip namie

  • EXO™ nerūdijančiojo plieno antena, priimanti GPS ir GLONASS signalus
  • Navigacijos funkcijos, tarp kurių – 3 ašių kompasas, aukščio matuoklis ir barometras, „TracBack®“ ir „Sight‘N Go“
  • Paprastos naudoti laivybos programėlės, pavyzdžiui, vietiniai potvynio duomenys, regatų duomenys, laimikio skaitiklis arba varžybų laikmatis, inkaro padėties stebėjimas, žadintuvas ir ne tik
  • Įvairių sporto šakų funkcijos, pritaikytos bėgimui, žygiams, plaukimui ir ne tik
  • Aktyvumo sekimo¹ funkcija skaičiuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir įkoptų aukštų atitikmenį

  Išmanusis GPS laikrodis „quatix 3“ vandenyje jaučiasi kaip namie. Jis turi svarbiausias plaukiojimo, žvejybos ir buriavimo funkcijas, o išvaizda prikausto dėmesį net ir sausumoje. Tai – gerokai daugiau, nei laikrodis. Tai – instrumentas, kuris priima duomenis iš atitinkamų „Garmin“ elektroninių prietaisų ir pateikia juos tiesiai ant jūsų riešo. Be kitų funkcijų šiame išmaniajame laikrodyje rasite laimikio skaitiklį ir varžybų laikmatį, lenktynių laikmatį, starto linijos ir halso asistento pagalbines funkcijas, be to – inkaro stebėjimo priemonę, įspėjančią apie dreifavimą. Šis laikrodis taip pat teikia išmaniuosius pranešimus apie el. laiškus, tekstines žinutes ir daug daugiau. Jis gali net valdyti jūsų muzikinę sistemą FUSION®. Į komplektą taip pat įeina aktyvumo sekimo ir įvairių sporto šakų funkcijos, pritaikytos, pavyzdžiui, bėgimui, žygiams, plaukimui ir ne tik.

  Designed for Water, Makes a Statement on LandSukurtas vandeniui, tačiau įspūdį palieka ir sausumoje

  „quatix 3“ turi EXO – apvadą ir mygtukus iš nerūdijančiojo plieno, kurie ne tik puikiai atrodo, bet ir yra funkcionalūs. Į juos integruota itin jautri GPS ir GLONASS antena. Be to, „quatix 3“ turi ir unikalų raiškųjį ekraną „Garmin Chroma Display™“, kuris yra ne tik gerai įžiūrimas plieskiant saulei, bet ir turi LED pašvietimą, tad tinka naudoti visada, nepriklausomai nuo aplinkos apšvietimo. Įrenginio atsparumo vandeniui reitingas – 100 metrų. Baterijos vienos įkrovos naudojant GPS režimu užtenka iki 20 valandų, „UltraTrac™“ režimu – iki 50 valandų, o laikrodžio režimu – iki 6 savaičių (priklausomai nuo nuostatų).

  Jau paruoštos naudoti laivybos funkcijos

  Tai – gerokai daugiau, nei laikrodis. Tai – instrumentas, kuris priima NMEA 2000® duomenis iš atitinkamų stacionariai sumontuotų „Garmin“ elektroninių prietaisų ir pateikia juos tiesiai ant jūsų riešo. Vienu žvilgsniu galėsite matyti greitį, vandens gylį, temperatūrą, vėjo duomenis ir daugiau. Be to, galėsite naudotis naujausiais tos vietovės potvynių duomenimis, kuriuos į „quatix 3“ galėsite atsisiųsti per savo išmanųjį telefoną. Yra ir specialus „žmogaus už borto“ (MOB) mygtukas, kuriuo naudotojas gali greitai užfiksuoti vietą, jei įgulos narys iškrenta už borto. Taip galėsite į tą vietą greitai grįžti. Atmintyje jau yra gausybė laivybai pritaikytų laikrodžio ciferblatų, tad galėsite pasirinkti tokį, kuris labiausiai atitiktų jūsų būdą. 

  Žvejyba vidaus vandenyse su „quatix 3“

  Į išmanųjį laikrodį „quatix 3“ galite įkelti maršrutus bei tarpinius taškus. Turėdami GPS ir GLONASS navigaciją tiesiai ant riešo galėsite susirasti reikiamą vietą, pažymėti tašką ir ateityje grįžti tiksliai čia. Be to, „quatix 3“ automatiškai fiksuoja jūsų sekimo duomenis ir, jei to prireiktų, padeda tuo pačiu keliu sugrįžti į pradinį tašką. Taigi, net jei laive ar valtyje neturite žemėlapių ploterio, vis tiek galėsite rasti kelią į mėgstamiausias žvejybos vietas. Galėsite naudotis ir navigacijos funkcija „Sight ‘N Go“. Pasirinkite nutolusį tašką, į kurį pageidaujate nusigauti, nustatykite „quatix 3“ ir jis padės jums palaikyti tinkamą kursą. Ši funkcija ypač praverčia plaukiantiems baidarėmis ir kanojomis. Įtaisas taip pat turi saulės / mėnulio kalendorių, kuris apskaičiuoja optimalų žvejybos ar medžioklės laiką. Tačiau „quatix 3“ nėra skirtas vien žvejybai vidaus vandenyse.

  Jūrinė žvejyba su „quatix 3“

  Sportinės žvejybos mėgėjai, kurie į didelį laimikį taikosi sūriame vandenyje, neabejotinai įvertins būtent jiems pritaikytas „quatix 3“ funkcijas. Be navigacijos funkcijų ir specialaus MOB mygtuko „quatix 3“ taip pat suteikia galimybę priimti ir peržiūrėti NMEA 2000 duomenis, tokius kaip gylis, vandens temperatūra ir pan. Juos gauti galite tiesiai ant riešo, kad ir kurioje laivo vietoje būtumėte. Integruotas barometras stebi barometrinį slėgį, kad padėtų aptikti besikeičiančias oro sąlygas. Be to, išmaniuoju telefonu galite atsisiųsti naujausias atitinkamos vietovės potvynių lenteles.

  Plaukiojimas su „quatix 3“

  Turėdami išmanųjį laikrodį „quatic 3“ galėsite džiaugtis geresnėmis kontrolės galimybėmis, būti budresni ir labiau užtikrinti – bet kurioje laivo denio vietoje. NMEA 2000 duomenis iš „Garmin“ žemėlapių ploterio į „quatix 3“ galima perduoti belaidžiu ryšiu. Taip šiuos NMEA 2000 duomenis, tokius kaip vėjo greitis ir kryptis, vandens gylis ir pan., peržiūrėti galėsite tiesiog ant savo riešo, nepriklausomai nuo to, kur laive būtumėte. Yra ir inkaro stebėjimo funkcija, kuri įspėja, jei jūsų laivas ima dreifuoti. Ją sudaro žadintuvo funkcija ir inkaro lyno ilgio skaičiuotuvas, nustatantis, ar šis ilgis priimtinas. Be to, tai puiki atsarginė navigacijos sistema, galinti praversti, jei sugestų borto elektros įranga.

  Buriavimas su „quatix 3“

  Jei dalyvaujate regatose, svarbius lenktynių duomenis ant riešo gausite pačiu laiku. Virtualios starto linijos funkcija suteikia galimybę nustatyti starto liniją tarp 2 pažymėtų GPS koordinačių, pvz., plūduro ir teisėjų laivo. Tada jūsų „quatix 3“ apskaičiuos atstumą ir laiką nuo jūsų iki starto linijos. Šį atstumą galėsite matyti ant riešo. Pagal šią starto liniją ir naudodamas integruotą atgalinės atskaitos laikmatį „quatix 3“ apskaičiuoja atstumą iki linijos bei norimą greitį ir linijos kirtimo laiką.  Dideli ir lengvai įskaitomi šio laikmačio skaičiai padeda laivo kapitonui kirsti starto liniją maksimaliu greičiu ir tiksliai laikantis starto laiko. Kai regata jau vyksta, halso asistento („Tack Assist“) režimas, įvertinęs optimalų halso kampą, nurodo, kaip reiktų koreguoti kursą pagal vėjo permainas. Taip pagerinama buriavimo kontrolė ir efektyvumas.

  Nuotolinis pramogų įrangos valdymas

  Šis įspūdingas laikrodis taip pat turi nuotolinio valdymo funkcijas. Iš „Connect IQ™“ parduotuvės atsisiuntę nemokamą programėlę galėsite savo FUSION muzikinį centrą valdyti iš bet kurios laivo vietos – tiesiog nuo riešo. Galėsite koreguoti garsumą, keisti dainas ir ne tik. Tiesa, tam, kad ši funkcija veiktų, prie FUSION muzikinio centro per sąsają „FUSION-Link“ turi būti prijungtas 2014 m. arba vėlesnių gamybos metų jūrlapių ploteris GPSMAP®. Nuotoliniu būdu taip pat galėsite valdyti telefono grojamą muziką ir VIRB® XE veiksmo kamerą.

  Aukščio matuoklis, barometras ir kompasas

  „quatix 3“ turi ABC jutiklius, kurie atitinkamą informaciją teikia realiuoju laiku. Integruotas aukščio matuoklis nurodo aukštį virš jūros lygio, taip suteikdamas galimybę tiksliai stebėti pakilimą ir nusileidimą, o naudojantis barometru ir stebint trumpalaikius oro slėgio pokyčius galima patikimai prognozuoti oro permainas. 3 ašių elektroninis kompasas padeda išlaikyti reikiamą kryptį tiek judant, tiek stovint.

  ABC jutiklius „quatix 3“ kalibruoja automatiškai, pagal GPS jutiklį, be to, remdamasis buvimo vietą, atitinkamai nustato ir laikrodį. Jei norite, kad temperatūros rodmenys būtų maksimaliai tikslūs, kartu naudokite išorinį temperatūros jutiklį „tempe™“.

  Navigacija pagal jus

  Joks kitas laikrodis su GPS imtuvu ir ABC (aukščio matuokliu, barometru bei kompasu) neturi tiek treniruočių funkcijų bei tokio pažangaus GPS imtuvo, kaip mūsiškis. Naudodamiesi išplėstinėmis „quatix 3“ navigacijos ir sekimo galimybėmis saugiai jausitės ne tik vandens telkiniuose, bet ir atkampiose vietovėse. Integruoti jutikliai teikia informacija apie kryptį, aukštį virš jūros lygio bei oro sąlygų pokyčius.

  Be to, šis laikrodis fiksuoja nueitą maršrutą, kad, jei to prireiktų, galėtumėte juo sugrįžti. Jis taip pat gali žymėti aktualias vietas (pavyzdžiui, starto ar finišo liniją, kurso kontrolinius taškus, doką, prieplauką, stovyklavietę, automobilį ir pan.). Su „quatix 3“ galėsite kurti maršrutus ir jų laikytis, be vargo pažymėsite iki 1 000 vietų, turėsite galimybę išsaugoti iki 10 000 tako taškų bei pagal juos keliauti. Planuoti keliones bei dalytis nuotykiais su draugais ir šeimos nariais galėsite naudodamiesi „BaseCamp™“.

  Mėgaukitės aktyviu poilsiu ir vandenyje, ir sausumoje

  Laikrodis „quatix 3“ tinka ne tik laivybos mėgėjams. Čia yra ir funkcijos, pritaikytos plaukiantiems irklentėmis: galima sekti grybšnius, jų dažnį ir apskaičiuoti efektyvumo įvertį. Taip pat gali būti teikiama informacija apie banglentininkams aktualius potvynius, yra pritaikomos aktyvios veiklos funkcijos. Kai šiuo laikrodžiu naudojamasi sausumoje, jis tinka naudoti bėgant, einant į žygius, plaukiant ir ne tik. Jis net turi aktyvumo sekimo¹ funkciją, kuri skaičiuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir įkoptų aukštų atitikmenį. Kai diena baigiasi, šis įrenginys stebi jūsų miegą: bendrąją miego trukmę, judėjimo ir poilsio laikotarpius.

  Išplėstinė fizinės formos metrika

  Į „quatix 3“ įdiegta gausybė treniruočių funkcijų, teikiančių informaciją apie jūsų fizinę formą. Pirmoji iš jų – tai VO2 maksimumo skaičiuoklė. Jei „quatix 3“ naudojamas su pulsometru¹, šis laikrodis analizuoja įvairius duomenis, tokius kaip bėgimo greitis ar širdies susitraukimų dažnio pokyčiai, kad apskaičiuotų didžiausią deguonies tūrį, kurį galite suvartoti per minutę. Stebėdami VO2 maksimumą galite pamatyti fizinės formos pokyčius, lyginti juos su kitais žmonėmis. Kitos fizinės formos metrikos funkcijos – tai atsistatymo patarėjas su jėgų atgavimo laikmačiu ir atsistatymo analize, lenktynių laiko nuspėjimo funkcija, kuri prognozuoja idealų finišo laiką pagal tuometinį VO2 maksimumą.

  Bėgimo dinamikos funkcijos

  „quatix 3“ turi pažangiausias „Garmin“ bėgimo laikrodžių funkcijas, teikiančias įvairius bėgimo metrikos rodiklius. Jei „quatix 3“ naudojamas su stebėjimo įrenginiu „HRM-Run“2, jis rodo žingsnių dažnį, vertikalų svyravimą ir kontakto su žemės paviršiumi trukmę. Šie rodikliai vadinami bėgimo dinamika, jais vadovaujantis galima optimizuoti jėgų sąnaudas.

   

  Pritaikytos programos ir laikrodžio ciferblatai

  Jei norite „quatix 3“ pritaikyti savo poreikiams, galite iš „Connect IQ“ parduotuvės atsisiųsti nemokamų programinės įrangos priedų. Galėsite nustatyti jums patinkantį laikrodžio ciferblatą, pridėti duomenų laukų, atsisiųsti programų ir valdiklių, kurie iškart rodytų jums aktualią informaciją.

   

   

  Likite prisijungę

  Yra įvairios ryšio funkcijos: automatinis įkėlimas, tiesioginis sekimas ir bendrinimas socialiniuose tinkluose per „Garmin Connect™“ ir „Garmin Connect™ Mobile“, galimybė papildomai atsisiųsti unikalias programas, kuriomis laikrodis sujungiamas su telefonu.

  • EXO™ nerūdijančiojo plieno antena, priimanti GPS ir GLONASS signalus
  • Navigacijos funkcijos, tarp kurių – 3 ašių kompasas, aukščio matuoklis ir barometras, „TracBack®“ ir „Sight‘N Go“
  • Paprastos naudoti laivybos programėlės, pavyzdžiui, vietiniai potvynio duomenys, regatų duomenys, laimikio skaitiklis arba varžybų laikmatis, inkaro padėties stebėjimas, žadintuvas ir ne tik
  • Įvairių sporto šakų funkcijos, pritaikytos bėgimui, žygiams, plaukimui ir ne tik
  • Aktyvumo sekimo¹ funkcija skaičiuoja nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir įkoptų aukštų atitikmenį
  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  10 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą