GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  GPSMAP 78s
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  GPSMAP 78s

  Prekė yra
  339,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   

  Laivybos ir vandens sporto entuziastams, kurie pageidauja aukščiausios klasės įrangos, tvirtas ir atsparus „GPSMAP 78s“ padarys įspūdį 3 ašių kompasu, barometriniu aukštimačiu, aiškiu spalviniu ekranu, kuriame pateikiami žemėlapiai, jautriu imtuvu, naujomis lietos gumos šoninėmis rankenomis ir „microSD™“ kortelės lizdu, skirtu papildomiems žemėlapiams įkelti. Be to, jis plūduriuoja!

  Atradimų partneris

  Į „GPSMAP 78s“ jau įrašytas viso pasaulio bazinis žemėlapis, tad kelią rasite iš esmės bet kur. Be to, kaip ir kiti 78 serijos gaminiai, „GPSMAP 78s“ atitinka atsparumo vandeniui standartą IPX7 ir net plūduriuoja.

  Reikiama kryptis, kai jos reikia

  „GPSMAP 78s“ turi 3 ašių elektroninį kompasą su posvyrio kompensavimu, kuris kryptį rodo net tada kai stovite ir įrenginio nelaikote horizontaliai. Barometrinis aukštimatis tikslų aukštį nustato pagal slėgio pokyčius, be to, juo galima brėžti barometrinio slėgio grafikus, padedančius nuspėti oro sąlygų pasikeitimus.

  Dalykitės belaidžiu ryšiu

  „GPSMAP 78s“ taip pat gali belaidžiu ryšiu bendrinti jūsų orientyrus, sekimo duomenis, maršrutus ir geolobius su kitais atitinkamus įrenginius turinčiais naudotojais. Dabar, kad jūsų draugas galėtų rasti puikią vietą žvejoti, galėsite ją tiesiog nusiųsti. Bendrinti duomenis paprasta. Jei norite perduoti informaciją į panašų įrenginį, tiesiog paspauskite siuntimo mygtuką.

  Užtikrintai išlaikoma signalų kokybė

  Itin jautrus šio „GPSMAP 78s“ imtuvas turi WAAS ir palydovų padėties nuspėjimo technologiją „HotFix™“, todėl padėtį nustato greitai ir tiksliai, nenustoja veikti net tada, kai dangus tankiai uždengtas arba esate giliame kanjone. Pranašumas akivaizdus: kad ir kur būtumėte – tankiame miške ar tiesiog prie aukštų pastatų bei medžių, „GPSMAP 78s“ jūsų nenuvils – kai to labiausiai reikia, kelią tikrai rasite.

  Galimybė pridėti žemėlapių

  Įrašyti daugiau žemėlapių irgi lengva. Galėsite rinktis iš gausybės mūsų jūrinių, topografinių ir automobilių kelių žemėlapių, išsaugomų į „microSD“ kortelę. Patogiai įdėkite iš anksto paruoštas „BlueChart® g2“ korteles ir galėsite smagiai praleisti dieną ant vandens, arba rinkitės „City Navigator NT®“ žemėlapius ir įrenginys nurodys kiekvieną maršruto posūkį automobilių keliais (tinkamus žemėlapius žr. žemėlapių skirtuke). Kortelės lizdas yra apsaugotame nuo vandens baterijos skyriuje, todėl galite būti tikri, kad jis nesušlaps. „GPSMAP 78s“ taip pat palaiko palydovinius „BirdsEye™“ vaizdus (juos reikia prenumeruoti), kuriuos galite atsisiųsti į savo įrenginį ir naudoti kartu su žemėlapiais. Be to, „GPSMAP 78s“ dera su „Custom Maps“ – nemokama programine įranga, kuria popieriniai žemėlapiai paverčiami elektroniniais, tinkamais atsisiųsti į jūsų įrenginį.

  Ryšio palaikymas

  Kai atrandate, tai ką buvote užsibrėžę, dažnai prireikia su tuo susijusius duomenis išsaugoti ir atlikti jų analizę. Paprastai prijungę prie kompiuterio ir interneto galėsite gauti detalią savo aktyvios veiklos analizę ir per „Garmin Connect™“ perkelti sekimo žurnalus į aktyvaus poilsio įrenginį. Tai – vienintelė svetainė, kurios jums prireiks. Joje pateikiama aktyvios veiklos lentelė, galima užfiksuotus aktyvios veiklos epizodus peržiūrėti „Google™ Earth“ žemėlapyje. Be to, galėsite naršyti po kitų „Garmin Connect“ naudotojų (jų – milijonai) įkeltus maršrutus ir pasidalyti savo įspūdžiais per „Twitter®“ bei „Facebook®“. Pradėti tikrai paprasta, tad leiskitės į nuotykius, atraskite ir dalykitės.

  Atradimo džiaugsmas

  „GPSMAP 78s“ palaiko GPX formato failus, skirtus ieškoti geolobių, todėl lobius ir jų informaciją galite atsisiųsti tiesiai į įrenginį. Nenaudodami popieriaus ne tik tausosite aplinką, bet ir veiksite efektyviau. „GPSMAP 78s“ išsaugo ir rodo pagrindinę informaciją, tokią kaip vieta, reljefas, sunkumas, užuominos ir aprašymai, todėl apie rankinį koordinačių įvedimą ir lapų spausdinimą galėsite pamiršti. Tiesiog įkelkite GPX failą į savo įrenginį ir leiskitės į lobių medžioklę. Elegantiškas ir lengvas modelis 78s taps puikiu visų jūsų nuotykių gamtoje partneriu.

   • 2,6 colio ekranas
   • Atsparus vandeniui (IPX7) ir smūgiams, plūduriuoja
   • Galingas GPS imtuvas
   • Galima jungti prie NMEA 0183 sistemos
   • Integruota 1,7 GB atmintinė
   • Akumuliatoriaus pakanka iki 20 val.
   • MCX jungtis išorinei antenai
   • Nuoseklusis įvesties prievadas
   • Suderinamumas su „Garmin Custom Maps“, „BaseCamp“
   • „microSD“ kortelės lizdas
   • Elektroninis kompasas (3 ašių)
   • Barometrinis aukštimatis
   • Belaidė sąsaja su kitais įrenginiais (ANT+)
   • Galimybė jungti ANT+ jutiklius (pulso matuoklį, temperatūros jutiklius ir pan.)
  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  10 Prekės
  Nauja
  No reviews

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą