Echolotas Deeper Smart Fishfinder
  Klauskite
  close

  Klauskite

   

  Echolotas Deeper Smart Fishfinder Sonar Pro +, Wifi + GPS

  Deeper Smart Fishfinder
  Prekė yra
  235,00 €
  Su mokesčiais Pristatymas: 3 - 4 darbo dienos

   

  Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra sukurtas žvejams mėgėjams bei profesionalams ir skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvis, koks yra vandens telkinio gylis,  kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras.

   

     Deeper Smart Fishfinder, arba paprastai vadinamas “deeperis”, tai pirmasis echolotas pasaulyje, kuris suderintas su mobiliaisiais įrenginiais (mobilieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai) veikiančiais su Android bei iOS operacinėmis sistemomis. Tad “deeperis’ gali būti drąsiai vadinamas išmaniuoju echolotu. 

   

     Prietaiso panaudojimas išties platus: jis gali būti naudojamas vandenyne, upėje ar ežere, sūraus arba gėlo vandens telkiniuose. Sonaras Deeper tinkamas tiek žvejojant nuo kranto, tiek telkinyje iš vandens transporto priemonės. Echolotas veikia nuo -10 iki +40 laipsnių temperatūroje, atsparus smūgiams, o ličio polimerų baterija užtikrina ilgą prietaiso veikimą. Sukurtas naudojant revoliucinę technologiją, Deeper Smart Fishfinder yra idealus įrankis norint sugauti savo didžiausią laimikį.

  Išmanusis echolotas yra sukurtas lietuvių ir pripažintas visame pasaulyje. 

   

     Deeper Smart Fishfinder echolotui gamintojas suteikia 24 mėnesių garantiją, baterijos garantija - 90 dienų.

   

   

  Pristatymas
  iki 5 d.d.
  5 Prekės
  Nauja
  No reviews

  Pirkėjai, kurie pirko šią prekę, taip pat pirko:

  8 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

  Pamėgta
  Prekė įkelta į palyginimą