Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

Išpardavimas! VARIKLIS MINN KOTA ULTERRA 80 60'' /MDI/IP BT 24v Išskleisti

VARIKLIS MINN KOTA ULTERRA 80 60" /MDI/IPLINK BT 24v

Nauja

5 Prekės

3 567,30 €

su PVM

- 3 795,00 € su PVM

-6%

10 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

Minn Kota Ulterra varikliai su i-Pilot pulteliu arba i-Pilot Link

i-Pilot rankinis nuotolinis pultelis leis lengvai ir nesudėtingai valdyti jūsų Minn Kota Ulterra variklį. Galėsite vienu mygtuko paspaudimu GPS pagalba užfiksuoti norimą žvejybos tašką – užsiinkaruoti, įrašinėti ir grįžti į buvusias judėjimo trajektorijas, patogiai nuotoliniu būdu galite valdyti plaukimo greitį ir kryptį, nustatyti autopiloto funkciją ir daug kitų galimybių.

Kiekvienas Ulltera variklis turi pakėlimo – nuleidimo į vandenį funkciją, reikiamo aukščio realiu laiku reguliavimo funkciją.

Visi Minn Kota Ulterra varikliai komplektuojami taip pat ir su kojiniu valdymo pultu. Laido ilgis 5,50 m. Šiuo kojiniu pultu galėsite valdyti variklį taip pat kaip ir su i-Pilot rankiniu pulteliu.

Viena tobuliausių ir patikimiausių GPS inkaravimo funkcija.  Atnaujinta taško fiksavimo funkcija. Žymiai tikslesnė, itin mažas nukrypimas lyginant su senesniais modeliais. Atnaujintas inkaravimo funkcijos įrenginys ir jo programinė versija. Atnaujinta taško slinkimo funkcija, tai galimybė jūsų inkaravimo vietą palaipsniui keisti 1,50 m atstumu norima kryptimi. Šią funkciją galite naudoti su i-Pilot rankiniu nuotoliniu pulteliu ir su kojiniu pultu.

Minn Kota Ulterra variklyje rasite ir autopiloto funkciją. Nesvarbu ar jūs plaukiate prieš bangas, prieš vėją ar jūsų valtį veikia šoninis vėjas, vandens srovės įvairiomis kryptimis, įjungus autopilotą Ulterra variklis jus nuplukdys būtent į tą tašką, kurį pasirinkote.

Variklio kojoje integruotas universalus 200kHz ir 83kHz 2 dažnių sonaras.

Minn Kota Maximizer funkcija – naudojant tą patį akumuliatorių, nuplauksite iki 5 kartų toliau nei plaukiant su kitais varikliais. Tegul žvejyboje nelieka minčių apie akumuliatoriaus įkrovimo lygį, Maximizer funkcija pasirūpins, kad žvejyboje praleistumėte tiek laiko, kiek jūs patys to norite.

Akumuliatorių įkrovimo lygį galėsite matyti savo i-Pilot pultelyje.

Minn Kota Wedge 2 sraigtas ir jo savybės tikrai išskirtinės. Sraigtas ir jo forma sukurti tokie, kad žolės neapsisuktų aplink sraigtą. Ypatingai tausojama baterija – kadangi variklis nebūna papildomai apkrautas žolėmis, nereikia papildomos energijos norint nukirsti ar atsukti prikibusias žoles.

Įtampa (V) 24V
Gamintojas MINN KOTA
Pavadinimas, modelis Minn Kota Uterra 80/MDI/IPLINK 60" BT
Galia (lbs) 80
Pavarų skaičius 0%-100% į abi puses
Maksimalus valties svoris (kg) 1600
Kojos ilgis (cm) 152
I-Pilot (I-Pilot link) I-Pilot link
Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Minn kota

Informacija