Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

Guminukas MEGABASS SPINDLE Original 5inch,12,5cm,3vnt Išskleisti

Guminukas MEGABASS SPINDLE Original 5inch,12,5cm,3vnt

Megabass

Nauja

50 Prekės

7,24 €

su PVM
0.1 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

Megabass ,,valgomos gumos" yra vienos populariausios ir kokybiauškios. Jie gaminami iš VIOS medžiagų derinio. VIOS medžiaga turinti visą spektrą ryškių privalumų :
- nepaprasta formos atmintis
- po bet kokios deformacijos ši medžiaga sugrįžta į savo pradinę formą

- itin lanksti

- masalui suteikia unikalų žaismą

- labai aukštos klasės elastingumas, išsitempia net kelis kartus.
- medžiaga „tirpsta“ veikiant gamtos faktorių
- natūrali formulė - medžiaga „prigirdyta“ atraktantais su specifiniais kvapais kitaip tariant „valgoma“
- svorio paskirstymas - masalai VIOS pagaminti iš dviejų rušių silikono ir su skirtingais svorių centrais. Tai labai patogu, nes masalas turi savo taip vadinama išcentravimą. Žaidžiant su svorių centrais galima pasiekti neprastų rezultatų. Unikalus ir šių masalų spalvinimo efektas –per skaidrų viršutinį masalo sluoksnį puikiai matosi viduryje masalo spalvota „šerdis“ - tai labai primena natūralią, gyvą žuvelę.

 MEGABASS SPINDLE 5inche - 12,5 cm

Tai dar viena klasikinė forma – vibruojanti uodegėlė, bet labai specifinė. Kūnas «naktinio slieko». Jis atrodo, kaip iš dviejų pusapvalių puselių sujugtas plonu silikoniniu perėjimu. Priekinė dalis turi graublėtumą iš apačios ir negilią įpjovą, į kurią pritaikytas įiverti ofsetinis kabliukas. Kanopelė apvali ir pakankamai didelė, tam kad žaidimas atrodytų pakankamai agresyvus. Masalas Spindle Worm gaminamas kelių rušių : Original – paprastas pusiau – skestantis variantas, Hi float – stipriai plaukiantis variantas Heavy Metal Core – su pasunkintu viduriuku ,specialus masalas,pritaikytas gaudyti be papildomo svarelio.

Pravedant greitu pravedimu Spindle Worm taip pat, kaip ir naudojant ofsetinį kabliuką be jokio papildomo svarelio, išgaunama daug triukšmo ir vandens purslų ,kuriuos padaro dirbanti uodega. Tokiu būdu šis minkštas masalas yra analogas „Buzz -Baitt“ ų. Likusieji variantai Spindle Worm masalų, gamintojas siūlo naudoti juos kaip ir ant klasikinio džig - galvakablio taip ir ant pavadėlinės sistemėlės - „Texas“ ar „Carolina“. Dar  gali būti naudojami ant taip vadinamo «wacky down shot rig» - Drop- Shot sistemėlės, kurioje masalas yra perveremas per vidurį kūnelio, kaip sistemėlėje „Wacky“.

 

SPALVOS žr.foto.

PASTABA: formuodami užsakymą norimą spalvą prašome nurodyti užsakymo formoje esančiose pastabose arba el. laišku info@spiningavimas.lt

 VIDEO http://www.youtube.com/watch?v=zfLssu4Yu84

 

PaveikslėlisPristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Megabass

Informacija