Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

Apsiaustas su gaubtuvu LIOD PLASC Išskleisti

Apsiaustas su gaubtuvu LIOD PLASC

Liod

Apsiaustas LIOD PLASC

Nauja

5 Prekės

51,84 €

su PVM
0.5 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

Drėgmei ir vėjui nepralaidus apsiaustas su gaubtuvu. 230g

 

Visame pasaulyje garsios  italų firmos „LIOD“ termo rūbai pagaminti  iš unikalių polipropileno medžiagų,  daugumos  ekspertų įvardijami  idealiais, todėl  juos rekomenduoja žvejams ir medžiotojams. Žvejai  ar  medžiotojai  nutare išsirinkti  šiltus rūbus, reklaminiuose   leidiniuose randa tokias rūbų  charakteristikas: „šiltesni  už  vilną,  lengvesni už vandenį, geriausiai  išstumia  vandenį, higieniški, labai patikimi, ypač universalūs....nuo + 40° C iki  -40° C .....“ ir t.t . Suprantama, kad visa  tai  perskaičius susimąstai, ar  viskas  čia  yra teisybė ar  reklaminis triukas. Visi pardavėjai tikina ir garantuoja, kad jų termo  rūbai  yra patys geriausi.  Bet išsiaiškinkime visa
tai  patys.  Kad  mūsų   tyrimas   būtų   objektyvus,  naudokimės  tik  neginčijamais skaičiais ir faktais. Iš dažno  gamintojo tenka girdėti,kad  jo  siuvami termo  rūbai patys  lengviausi. Bet gal  tie termo rūbai yra lengvi todėl, kad labai sumažinamas medžiagos tankis ir audinys tampa labai plonas?   Atsiverčiame bet kurį žinyną ir žiūrime  „lyginamąjį  svorį“.   Taigi, polipropileno lyginamasis svoris0,91 (lengvesnis už vandenį), poliamido  – 1,14, akrilo – 1,17, poliesterio–  1,38,   vilnos    –   1,32-1,52, avies   vilnos-1,52,   medvilnės-1,54. Kaip  ir viskas  aišku.

„Nenuginčijamas lyderis“ – polipropilenas!

1. Termo rūbai "LIOD" iš polipropileno - lengvesni nei analogai iš kitų medžiagų (lengvesni už vandenį, neskęsta, lyginamasis svoris 0,91).

 2. Ypač šilti (šiltesni  už vilną ar net už Polartec-ą,  šilumos laidumas 0,117W/mk). Polipropilenas apie 17 % geriau išsaugo šilumą už poliesterį ir beveik 1,5 karto geriau negu poliamidai. Vasarą su jais nėra karšta (nėra  garinimo efekto).

3. Išskirtinai puikiai „išstumia drėgmę“ (šis audinys  drėgmės nesugeria, neišbrinksta, kai reikia – drėgmę garina, kai reikia – išsaugo šilumą).  Standartinis poliamidas drėgmę vidutiniškai sugeria 4,5 %, poliesteris – 0,35 %, o polipropileno rodiklis kone lygus 0 %.

4. Higieniški, lengvai valosi,  nesukelia alergijos  (ši medžiaga naudojama  gaminant įklotus kūdikiams, medicinoje ir pan.), paprastai prižiūrimas (galimas daugkartinis  skalbimas, po skalbimo  rūbas nesideformuoja, yra atsparus dėmėm).

5. Pasižymi  labai geromis bakteriostatinėmis savybėmis, nesukuria sąlygų bakterijoms daugintis, atsparus pelėsiams ir „grybeliui“, nesugeria nemalonių kvapų.

6. Labai stiprus,  nenusidėvintis ir ilgaamžiškas audinys, atsparus „rutuliukų“  susidarymui, nesiplaušoja.

7. Vienintelis gamintojas pasaulyje - „Liod“ savo termo rūbams  suteikia 5 metų  garantiją!!!

8. Labai platus temperatūrų diapazonas, kai jaučiamasi komfortiškai (nuo  -40°C iki +40°C!!!)

9. Patys geriausi  termo rūbai, kai reikia atlikti fizinius darbus  atviram ore.

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Kostiumai / kombinezonai

Informacija