Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

ECHOLOTAS SOLIX 10 CHIRP MEGA SI GPS Išskleisti

ECHOLOTAS SOLIX 10 CHIRP MEGA SI+ G3

Humminbird

411530-1

Nauja

3 Prekės

2 995,00 €

su PVM
2 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

„SOLIX 10 CHIRP MSI + G3“ itin skaidriame „Cross Touch®“ ekrane sujungia tokias pažangias technologijas kaip „MEGA Side Imaging +“, „MEGA Down Imaging +“, „Dual Spectrum CHIRP Sonar“ ir „AutoChart Live“. Išnaudokite gausų 10,1 colių jutiklinio ekrano ekraną su pritaikomais vaizdais ir nustatymais, kurie leidžia vienu metu pamatyti kelias technologijas ir greitai rasti tai, ko norite, naudodamiesi patogiu šoninės juostos meniu. Pasinaudokite įmontuoto „Wi-Fi“ ir NMEA tinklo galia. 2000®, taip pat „Bluetooth®“ ir „Ethernet“ jungtys, suderinamos su „Humminbird“, „Minn Kota“ ir „Cannon“ gaminių šeima „One-Boat Network

„Cross Touch®“ sąsaja: valdykite echolotą naudodami liečiamą ekraną ar klaviatūrą - kiekvienai funkcijai pasiekti galite surasti tinkamiausią ir greičiausią kelią. Bet kurį meniu nustatymą galėsite pasiekti abiem būdais, tereikia prisitaikyti prie esamų sąlygų.

Individuali patirtis: naudokite intuityvią vartotojo sąsają ir šoninės juostos meniu, kuriuose pateikiami pritaikomi nustatymai ir rodinių deriniai, kad jūsų žvejybos patirtis būtų pati savaime.

NAUJAS dviejų branduolių procesorius: atlikite bet kokias užduotis greitai ir lengvai dėka itin greitai reaguojančios sąsajos ir padidintos apdorojimo galios.

MEGA Side Imaging +: kaip niekada anksčiau pamatykite žemiau esantį pasaulį, naudodamiesi krištolo skaidrumo „Side Imaging“ vaizdu, matydami iki 60 metrų dugno iš abiejų savo valties pusių. Aptiksite daugiau žuvų ir dugno struktūrų, turėdami 20% daugiau detalumo ir 60% daugiau nuotolio nei ankstesniame MEGA Side Imaging echolote.

MEGA Down Imaging +: gaukite dar nematytą povandeninį aiškumą, naudodamiesi „Down Imaging“ aprėptimi iki 60 metrų po valtimi. Aptiksite daugiau žuvų ir struktūrų, turėdami 20% daugiau detalumo ir 60% daugiau gylio nei ankstesniame MEGA Down Imaging echolote.

Dual Spectrum CHIRP sonaras: prieš užmetant masalą žinokite, kas ten po jūsų valtimi. Labai detalios žuvų arkos ir aiškus sugno struktūros vaizdas . „Dual Spectrum“, kurį palaiko patentuotas „Low-Q CHIRP“ daviklis, siūlo du paieškos būdus; „Wide Mode“ - maksimali aprėptis ir „Narrow Mode“ - fokusavimas į menkiausias detales. Tereikia išsirinkti tinkamą pagal norus.

Vidinis GPS ir Navionics ar Zero Lines žemėlapių kortelės (įsigyjama atskirai) leidžia naudotis visomis navigacijos galimybėmis, batimetriniais žemėlapiais ir dar daugiau.

AutoChart Live: sukurkite savo žvejybos vietų žemėlapius realiuoju laiku, naudodamiesi patentuotomis „Humminbird® LakeMaster®“ funkcijomis. Žemėlapio gylio kontūrai, dugno kietumas ir augalija- viskas fiksuojama ir įrašinėjama. Standartiškai echolotas turi 8 valandų integruoto įrašymo laiko, o su „AutoChart Zero Line“ SD kortele žemėlapius kurti galite praktiškai neribotai.

Suderinamas vieno laivo tinklas: daugelis Humminbird modelių sklandžiai integruojasi ir bendrauja su „Minn Kota“ ir „Cannon“ produktais, kad visur būtų galima atrasti daugiau naudingų funkcijų ir galimybių. Praleiskite daugiau laiko ant vandens naudodamiesi išskirtinėmis valties valdymo ir žuvų gaudymo „One-Boat Network“ funkcijomis.

Ethernet tinklas: didelės spartos „Ethernet“ tinklas suteikia galimybę sukurti galingą, profesionalaus lygio žvejybos sistemą. Lengvai prijunkite kelis žuvų ieškiklius arba atnaujinkite tokias papildomas technologijas kaip „Minn Kota i-Pilot Link“ ir „Humminbird CHIRP Radar“.

Bluetooth: valdykite echolotą tiesiai iš „Humminbird“ ekrano, naudodamiesi belaidžiu ryšiu su suderinamais „Talon“ ir „Raptor“ sekliaisiais inkarais, taip pat „Cannon Optimum“ downrigeriais. Belaidis programinės įrangos atnaujinimas iš „Humminbird FishSmart“ programos ir išmaniojo telefono pranešimų rodymas Humminbird ekrane.

Integruotas NMEA 2000 tinklas: prijunkite priedą „NMEA 2000“ prie savo echoloto, kad gautumėte dar daugiau informacijos; nuo valties eksploatavimo iki oro ir vandens sąlygų - viską supraskite naudodamiesi „NMEA 2000“ tinklu.

Komplekte yra monitorius, daviklis ir tvirtinimo detalės, maitinimo laidas, monitoriaus tvirtinimo laikiklis.

2 metų garantija.

CHIRP sonaras (Compressed High Intensity Radar Pulse) po ilgu ir sudėtingu pavadinimu slypi technologija, kuri naudodama platesnio dažnio ir intensyvumo impulsus vietoje pavienių sukuria tokį impulsų stulpą, kuris leidžia daug tiksliau nustatyti ir atskirti oblektus, išvengti nereikalingo triukšmo, tiksliau nustatyti dugno kietumą ir paviršiaus struktūrą. Detalumas išlieka naudojant didesniuose gyliuose ir plaukiant didesniu greičiu.  

 

                

Dugno, esančio jums tiesiai po valtimi, skanavimo funkcija MEGA Down Imaging® ir tris kartus galingesnis dažnis palyginus su standartine Down imaging® leidžia jums mėgautis vaizdo švarumu ir detalumu, o naujausia MEGA Down Imaging+™ suteikia galimybę matyti dar 20% daugiau detalių iki 60m gyliuose.

MEGA Side Imaging® tai šoninio skanavimo funkcija, kada galingi siauri spinduliai megahercų stiprumo dažniu skanuoja dugną į kairę ir į dešine 180 laipsnių kampu ir pateikia jums itin ryškaus ir detalaus vaizdo išklotinę ekrane. Su naujausia MEGA Side Imaging + ® funkcija jūs gausite dar 20% daugiau detalumo ir apžvalgos plotas padidės iki 120m į kiekvieną pusę. 

MEGA Side Imaging + ® pagalba galėsite tiksliai ir dideliame plote matyti visus dugno struktūros elementus, dugno reljiefą, jo kietumą ir žinoma žuvis. Norimus elementus, kursoriaus pagalba galima pasižymėti ir savo zemėlapyje matyti jų tikslia buvimo vietą, galima prisiartinti ekraną ir atidžiau apžiūrėti įdomiausias dugno vietas.

Mega 360 Imaging funkcija leidžia matyti dugno vaizdą po valtimi 360 laipsnių kampu. Apšvalgos ploto spindulys - 37,5m. Vaidzas ne statiškas, nuolat kinta, informacija nuolat atsinaujina, ši funkcija ledžia nepastebėtiems priartėti prie žuvies. Reikalingas 360 Imaging sonaras- perkamas atskirai.

i-PILOT Link funkcija leidžia jūsų Humminbird echolotą susieti su Minnkota GPS varikliu, echoloto pagalba jį valdyti, užduoti plaukimo taškus, linijas, maršrutus.

AutoChart Live funkcija leidžia realiu laiku kurti batimetrinius, dugno kietumo ar struktūrinius žemėlapius. Be AutoChart Zero line kortelės, į vidinę atmintį galima įrašyti iki 8 val. trukmės įrašo, su kortele- įrašai neriboti. Žemėlapių linijos, gyliai, skirtingi kietumai žymimi skirtingomis spalvomis, labai patogiai ir greitai galima surasti jums reikalingą.

Ne mažiau svarbi yra ir AutoChart Live funkcija- socialinis žemėlapis, tai yra laisvai prieinamas žemėlapis Humminbird svetainėje, iš kurio, užsiregistravus galima atsisiųsti jums reikalingus žemėlapius, kuriais pasidalijo kiti Humminbird naudotojai.

Išsamiai kaip veikia ši funkcija galite sužinoti šiame video: https://youtu.be/hxPAchHbt4w

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Echolotai, GPS, Elektronika

Informacija