Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

Išpardavimas! Echolotas Deeper Smart Fishfinder Išskleisti

Echolotas Deeper Smart Fishfinder

Deeper Smart Fishfinder

Nauja

20 Prekės

197,10 €

su PVM

- 219,00 € su PVM

-10%

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

Echolotas Deeper Smart Fishfinder yra sukurtas žvejams mėgėjams bei profesionalams ir skirtas svarbiausios informacijos gavimui: kur yra žuvis, koks yra vandens telkinio gylis,  kokia vandens temperatūra bei dugno kontūras.

 

   Deeper Smart Fishfinder, arba paprastai vadinamas “deeperis”, tai pirmasis echolotas pasaulyje, kuris suderintas su mobiliaisiais įrenginiais (mobilieji telefonai bei planšetiniai kompiuteriai) veikiančiais su Android bei iOS operacinėmis sistemomis. Tad “deeperis’ gali būti drąsiai vadinamas išmaniuoju echolotu. 

 

   Prietaiso panaudojimas išties platus: jis gali būti naudojamas vandenyne, upėje ar ežere, sūraus arba gėlo vandens telkiniuose. Sonaras Deeper tinkamas tiek žvejojant nuo kranto, tiek telkinyje iš vandens transporto priemonės. Echolotas veikia nuo -10 iki +40 laipsnių temperatūroje, atsparus smūgiams, o ličio polimerų baterija užtikrina ilgą prietaiso veikimą. Sukurtas naudojant revoliucinę technologiją, Deeper Smart Fishfinder yra idealus įrankis norint sugauti savo didžiausią laimikį.

Išmanusis echolotas yra sukurtas lietuvių ir pripažintas visame pasaulyje. 

 

   Deeper Smart Fishfinder echolotui gamintojas suteikia 24 mėnesių garantiją, baterijos garantija - 90 dienų.

 

 

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Echolotai, GPS, Elektronika

Informacija