Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

BRIDKELNĖS ALASKAN ADVENTURE Išskleisti

BRIDKELNĖS ALASKAN RIVER MASTER SONIC

Nauja

10 Prekės

254,00 €

su PVM
3 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

"Alaskan" – specializuotos turizmo ir žvejybos prekės, kurios garantuoja žvejų komfortą, gera išvaizda bei aukščiausių technologijų panaudojimą. Visi Alaskan drabužiai sukurti bendradarbiaujant su žvejais profesionalais bei profesionaliais gidais. Kuriant kiekvieną gaminį yra atsižvelgiama į naujausias technologijas, taip pat nepraleidžiama nei viena, net ir mažiausia, detalė. Alaskan apranga leidžia jaustis komfortiškai žvejybos metu, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Bridkelnės "Alaskan River Master Sonic" pagamintos pagal naują "Ultra Sonic Sealing" technologiją. Šios technologijos esmė-suvirintos siūlės be siūlų panaudojimo. Britkelnės pagamintis iš 3 sluoksnių AERO-TEX medžiagos. Šis modelis turi vidinę permetamą dvigubą kišenę bei didelę krūtininės dalie kišenę ir trimis vandeniui atspariais užsegimais-užtrauktukais. Šią kišenę galima naudoti ne tik įvairioms smulkmenoms, bet ir rankoms susišilti. Viršutinis bridkelnių kraštas reguliuojamas. Patogus anatominis kirpimas leidžia komfortiškai jaustis net jeigu jūs bridkelnes avėjote visą dieną. Šios bridkelnės susidėvi gerokai lėčiau nei kiti standartiniai modeliai dėl to, kad siųlės nėra susiūtos siūlais.

Atsparumas vandeniui: 28000mm (H2O);

Kvėpavimas: 12000 gr/m2/24h;

Anatominis kirpimas be žingsninės siūlės;

Kojinės iš 4 mm storio neopreno, sukirptos kairei ir dešinei kojai atskirai;

Komplekte reguliuojamas diržas;

Įmontuoti manžetai;

YKK užsegimai ir užtrauktukai;

Daugybė funkcionalių kišenių;

Patogus krepšys.

DYDŽIAI:

  • M
  •  L
  •  XL
  •  XXL
  •  LK
  •  LS
  •  XLS

PASTABA: formuodami užsakymą norimą dydį nurodykite PASTABOSE esančiose užsakymo pildymo formoje arba el.pastu info@spiningavimas.lt

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Braidymui

Informacija