Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

PVC valtis Aviks PW300 mediniu dugnu ir kyliu Išskleisti

PVC valtis Aviks PW360 mediniu dugnu ir kyliu

Aviks

PVC valtis Aviks

Nauja

5 Prekės

781,68 €

su PVM
60 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

PVC valtis AVIKS PW360 mediniu dugnu ir kyliu 

Patogi, lenva, nesukiai ir greitai surenkama valtis.

Tai puiki daugiasluoksnė pripučiama valtis pagaminta iš kokybiškos PVC 1100gr/m2 HEYTex. medžiagos. Ši medžiaga suteikia valčiai geometrinio stabilumo. Medžiaga yra atspari ultravioletiniams spinduliams, benzinui ir tepalams. Išlaiko savo savybes temperatūroje nuo -30 C iki +70°C.

 AVIKS PW serija – tai labai aukštos kokybės PVC valtys. Stora PVC medžiaga (1100 g/m2) užtikrina, kad valtis išlaikys savo savybes tiek jūroje, tiek gėluose vandenyse. Ši medžiaga yra labai atspari mechaniniams pažeidimams, lankstymams. Valtis turi V formos pripučiamą kylį, kurio dėka plaukiant bangos valties neblaško i šonus, ji plaukia gerokai stabiliau. Su tokio stabilumo valtimi galima plaukti į marias ar į jūrą. Valtis turi kietą impregnuotos faneros dugną, patikimus irklų tvirtinimo šarnyrus, patikimai įtvirtinamus suoliukus. Valties šoninė dalis papildomai sustiprinta papildomu guminu šarvu su bangų atmušėju  kuris apsaugo valtį nuo bangų taškymo ir valties trinties į prieplaukas ir pan. Vidinės pertvaros tarp kamerų neleidžia orui judėti. Didelis kamerų skaičius sąlygoja saugumą – pažeidus vieną kamerą, kitos kameros patikimai valtį išlaikytų ant vandens.

Standartiniame valties komplekte yra du suolai, kojinė pompa, du irklai, klijų ir PVC medžiagos remonto komplektas, valties krepšys, patogios valties pernešimui rankenos, kuro bako ar akumuliatoriaus fiksatorius, vandens nudrenavimo anga, kilpos ir virvė valties užvilkimui ant priekabos.

Dėl labai įvairaus valčių dydžių pasirinkimo šios valtys gali būti naudojamos įvairiausioms paskirtims: nuo pramogų, žvejybos iki profesionalaus naudojimo gelbėjimo tarnybose ar pan. Šie modeliai tinka naudoti su įvairiais (nuo 2,5 iki 40 AG) pakabinamais elektriniais ar benzininiais varikliais.

Visos valtys atitinka ES saugumo reikalavimus ir turi CE atitikties sertifikatą. Suteikiama 2 metų garantija.

Pagrindinės savybės

Ilgis, cm:    360
Plotis, cm:    175
Borto skersmuo, cm:    46
Dugno tipas: medzio plokstes
Vietų skaičius:    5+1
Keliamoji galia, kg:   570
Pripučiamų sekcijų skaičius:    3+1
Suolai: 2
Pririšamas transas varikliui
Maksimali variklio galia, AG:   20
Nuosavas svoris:    81kg
Garantija 24mėn
Komplektacija: Irklai, remonto komplektas, pompa, techninis pasas.

SPALVA: zalia, balta su melyna

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Aviks

Informacija