Svetainėje naudojami slapukai. Naršydami toliau jūs sutinkate su spiningavimas.lt slapukų politika.

Spiningai Airrus KW Nano Fusion Išskleisti

Spiningai Airrus X-Enity

Airrus

Airrus X-Enity

Nauja

5 Prekės

549,00 €

su PVM
2 kg

Pristatymas: iki 5 darbo dienų

X-Entity dar vienas modernus žingsnis tobulinant spiningo koto kokybę. Tai kotas kuriam netinka įprastos taisyklės. Pasukę nauju keliu mes sukūrėme tikrą šedevrą, kurio analogo nerasite pas kitus gamintojus. Kotas buvo kuriamas atsižvelgiant į kelis esminius iššūkius. Svarbiausias – tvirtumas. Kurdami ypač tvirtą spiningo struktūrą mes nuėjome visiškai nauju keliu ir pagaminome gerokai storesnį kotą. Panaudojome net tris skirtingas anglies pluošto rūšis, orientuotas skirtingais kampais. Tai suteikė galimybę pagerinti tvirtumą net trimis aspektais: sukimo, vertikalaus laužimo, gniuždymo. Ypatingas naujo dizaino privalumas – milžiniškas išlinkimas metimo metu ir itin greitas išsitiesinimas. Naujos AOS technologijos dėka kotas buvo sukurtas panaudojant tokį pat anglies pluošto kiekį, kaip ir gaminant įprastus spiningus, bet labai padidinant jo diametrą. Rezultatas – tas pats lengvas, bet ypač tvirtas spyruokliuojantis kotas. Kitas tokio dizaino privalumas - IME efektas (IME Integruoto Megafono Efektas). Jūs greičiau ir jautriau jausite ir girdėsite vibraciją, nes ją sustiprina didesnio skersmens kotas. Taip pat kurdami X-Entity panaudojome ypatingą, skirtingą nuo bendros koto struktūros, „V-Torsion“ tipo spiningo galiuką. Tai hibridinis, nejautrus šilumai, atsparus smūgiams ir itin patvarus spiningo galiukas, kurio sudėtyje ir visiškai naujas S2 modifikacijos anglies pluoštas. Naujo tipo spiningo galiukas suteikia galimybę geriau jausti ir toliau mesti ypač lengvus masalus. Jis labai jautriai reaguoja į ant dugno esančias kliūtis ir pasyviausius kibimus. X-Entity tai ateities technologija jūsų rankose... šiandien.

 

 
Funkcionaliausia mikro žiedų sistema rinkoje. Koncepcijos naujumas – nuo ritės centro iki pirmo žiedo sumažintas valo pakrypimo kampas. Pirmi trys žiedai sumontuoti ant skirtingo, tolygiai mažėjančio aukščio kojelių. Mažas žiedų diametras leidžia išlaikyti mikro žiedams būdingą puikų valo valdymą, o jų išdėstymas garantuoja nedidelę trintį ir tolimus metimus. 
 
Nestandartiniam spiningo kotui. Jau nuo „Co-Matix“ serijos mes specialiai deriname visus spiningo komponentus - nuo ypatingo galiuko, žiedų padėties, įvairaus lankstumo ir kietumo sluoksnių kote iki rankenos ir ritės laikiklio. Tikrą žvejybos malonumą galima pajausti tik su ergonomišku, subalansuotu, harmoningu spiningu.
 

ŽIEDŲ SISTEMA

Funkcionaliausia mikro žiedų sistema rinkoje. Koncepcijos naujumas – nuo ritės centro iki pirmo žiedo sumažintas valo pakrypimo kampas. Pirmi trys žiedai sumontuoti ant skirtingo, tolygiai mažėjančio aukščio kojelių. Mažas žiedų diametras leidžia išlaikyti mikro žiedams būdingą puikų valo valdymą, o jų išdėstymas garantuoja nedidelę trintį ir tolimus metimus. 

Buckypaper (konstrukcinis „popierius“) - medžiaga sudaryta iš molekulių 50 000 kartų plonesnių už žmogaus plauką ir pasižymi ypatingu tvirtumu: 500 kartų tvirtesnė ir 10 kartų lengvesnė už aukščiausios kokybės plieną. Jos panaudojimą suderinę su anglies pluošto nano plaušelių pynimo metodu mes sukūrėme unikalų patentuotą gaminį. Modernus gamybos metodas, į strategiškai svarbias koto dalis, įterpiant itin tvirtą konstrukcinio „popieriaus“ sluoksnį, leidžia sukurti išskirtinių savybių spiningą. Naudodami trečios kartos anglies pluošto nano plaušelių technologiją, specialiai pagal mūsų specifikacijas pagamintą, kompozitinę dervą ir anglies pluošto nano plaušelių audinį, mes esame nano technologijų pionieriai. Tvirtai tikime, kad tai modernių spiningo kotų ateitis. 

Airrus didelio tūrio sistema (Airrus Oversize System AOS)

Naujos AOS technologijos dėka gerokai storesnis kotas buvo sukurtas panaudojant tokį pat anglies pluošto kiekį, kaip ir gaminant įprastus spiningus, bet labai padidinant jo diametrą. Rezultatas – tas pats lengvas, bet ypač tvirtas spyruokliuojantis kotas. Panaudojome  net tris skirtingas anglies pluošto rūšis, orientuotas skirtingais kampais. Tai suteikė galimybę pagerinti tvirtumą net trimis aspektais: sukimo, vertikalaus laužimo, gniuždymo. Ypatingas naujo dizaino privalumas – milžiniškas išlinkimas metimo metu ir itin greitas išsitiesinimas. Kitas tokio dizaino privalumas - IME efektas (IME Integruoto Megafono Efektas). Jūs greičiau ir jautriau jausite ir girdėsite vibraciją, nes ją sustiprina didesnio skersmens kotas. AOS dizainas, nors labai neįprastas akiai, vienas iš moderniausių ir geriausiai pasiteisinusių mūsų sprendimų. 

Viena iš svarbiausių spiningo dalių – koto galiukas. Tik jo lankstumo dėka įmanomi tolimi metimai, tinkama masalo judesių kontrolė ir jautrumas kibimams. Kurdami šią, bene svarbiausią, koto dalį mes stengėmės padidinti metimo atstumą, tikslumą, o svarbiausia – jautrumą, kad kotas tinkamai „dirbtų“ net ir su pačiais mažiausiais ir lengviausiais masalais. Tam panaudojome vientiso stiklo S2 pluošto technologiją, kuri, kaip paaiškėjo yra žymiai efektyvesnė už įprastinę tuščiavidurę. V tipo torsioninis spiningo galiukas yra žymiai atsparesnis smūgiams, lankstesnis ir tvirtesnis. Jo ilgaamžiškumą užtikrina itin mažaus jautrumas šilumos pokyčiams.

Kurdami modernius naujos kartos spiningo kotus pastebėjome, kad vidinėje koto erdvėje atsiranda vibracijos. Jei kotas ir rankena pagaminti suderinus medžiagas, šios vibracijos puikiai juntamos. Kurdami „Puls-R“ serijos kotą mes pabandėme sukoncentruoti vibraciją rankenoje. Panaudoję atvirkščio vibracijos perdavimo technologiją mes sugebėjome sustiprinti spiningo galiuko virpesius. Veikimo principas labai primena tradicinio megafono. Jo forma stiprina garsus, koto forma – virpesius. Ši technologija naudojama „Puls-R“, „Tradition“ ir naujuose „Nano Fusion“ kotų modeliuose. 

Ši sistema leidžia per kelias sekundes idealiai subalansuoti jūsų spiningą pagal savo poreikius ir patogumą. Tam naudojami bronziniai sriegiu tvirtinami svareliai. Jų ilgis varijuoja nuo 8 iki 22.3 mm. Svoris 5 – 15 g. Svareliai lengvai ir greitai keičiami. Jie saugomi rankenos viduje. Galimos pačios įvairiausios konfigūracijas. Tiksliam balansavimui, pagal jūsų individualius poreikius, galite panaudoti iki 60 g. papildomų svarelių.

TECHNINĖ SPECIFIKACIJA

 

SPINNING  Ilgis Galingumas Akcija Masalo Svoris G. Valo Testas Kg. Dalys Kaina-LTL
XE-S661-MF 198 Medium Fast 3,5 - 10 2,7 - 5,4 1 1999
XE-S721-MLXF 218 Medium Light Extra-Fast 1,7 - 14 1,8 - 4,5 1 1999
CASTING              
XE-C701-MMF 213 Medium Medium-Fast 5 - 18 2,7 - 6,8 1 1999
XE-C731-MHMF 221 Medium Heavy Medium-Fast 7 - 28 3,6 - 9 1 1999
XE-C731-HXF 221 Heavy Extra-Fast 7 - 28 4,5 - 11 1 1999
XE-C731-XHXF 221 Extra Heavy Extra-Fast 10 - 56 6,8 - 13,6 1 1999

PASTABA: siūsdami užsakymą, norimą modelį prašome nurodyti PASTABOSE, esančiose užsakymo formoje, arba el.paštu info@spiningavimas.lt

 

 

Pristatymas iki 5 d.d.

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

Airrus

Informacija